Page 4 of 10 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 93
    Senior Member BayerischeMotorenW's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by akoml View Post
    Ne kadar abartılmış böyle. Orada saatte 14 M Genie ile kasılması imkansız.

1 saat - 60 dakika

10 dakika içerisinde yaklaşık 2.2 M değerinde bir çöp alman lazım. Yanılmıyorsam en değerlisi de Long Spear +3, 10 dakika içerisinde kestiğin her Manticore'den Long Spear alman lazım ki bu da imkansız. 1 saat içerisinde maksimum alacağın 4.5 - 5M arasındadır.

Sanırım birisiyle spot kavgası yaşadın ve alamadın, ben oranın ekmeğini yemiyorsam, kimse yemesin diyerek sanırım bir hışımla foruma gelerek konu açtın.
    Sanirsam sen oraya hiç ugramadin ?
    Koxperler neden orada
    Saatte en az 10 12 m birakiyor.
    Wip key magicleri doldurdugunda kutuyu ayarlarsan alirsin.
    Ben mesela manticoreci degilim Ben oranin koxper yuvasi oldugunu defalarca diyorum.
    Adamlar koxpu ayarlamiyor artik makro yaziyolar

Junior Member
    1 Saatte dc pre olsa dahi alabileceğin max drop miktarı 7-8m . Kastığım için biliyorum hiç boşuna hayal kurmayın.
    Genie masrafı
    Pot masrafı
    Vip key masrafı
    Oto loot masrafı göz önünde bulundurulduğunda hiç de öyle muhteşem bi slot değil.
    Bu haliyle saatte 12m para kasabilen varsa gelsin elini öpücem.

Junior Member
    Beyler emin olun saatr 10 14 arası gelmekte bana 14 geldi çöp satmaya gidip geldigim yolada gecen süreyi hesaba katmadım vipte mevcuttu slotta durdugum 1 saat boyunca 14m aldım. ama orda kasan adam gibi elımle serı 70 vurarak coklu slotu döndüm. o adamda cok seri macro acıyo seri vurarak farmlamakta. yandaki seyrek slot ara sıra boş olurdu mesela son 1 aydır orayı bıle boş görmeniz imkansız. gidip sadece bir bakın ks atın demiyorum aynı isimler var 1 yılı aşkın süredir.
    Last edited by nec_Ct2slwY1; 05-23-2020 at 06:17 PM.

Junior Member
    eslant aoc slotuda çok şikayet alıyordu görev bile yaptırmıyo sabit carlar mafia vari çökmüşler yıllardır die yedi sonunda güncellemeyi bunu gören manticore mafiasıda göreve gelenleri artık partye alıyolar hemen umarım kısa sürede güncelleme alır eslant aoc ve dier çöp slotları gibi

Senior Member
    Delos phantom eslant aocdan fazla bus atıyor artık güncellenmeli.

Junior Member
    abi bu kadar herşeye güncelleme gelicekse dc premiumu kaldırsınlar

Junior Member
    neden güncellenmesini istiyorum biliyormusun normal kendi cabasıyla ugrasan insanlar icin cz dısında bir secenek kalmazken mafia vari adamlar basıt kesılen ve çöp yağan manticoreyi kapatmaları zorumuza gidiyo ben gibi bir cok kisinin. kımse kasamıyosa o zorbalarda kasamasın. ben itemimi dizdim cz de farm pk atıyorum oda ben gıbı ugrassın ozmn. 40 pc le zorbalık yaparak siteye gb satması hem bizim hemde oyunun zararına oldugunu düşünüyorum. yorumlardan anlasıldıgı üzere insanların nerdeyse hepsi bu konuda hemfikir. umarım yetkili kişilerde okuyodur bu yorumları. saygılar

Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Quote Originally Posted by karaoil View Post
    abi bu kadar herşeye güncelleme gelicekse dc premiumu kaldırsınlar
    Bence de. Drakide Dc premiumlu hesaptaki 3 charla sifir wb cekiyorsam, oyle dc premium olmaz olsun zaten. 10 Dc flas bas, drop rate %100, hepsi hikaye. 2 aylik DC premium tecrubem sonunda soyleyebilecegim tek sey; gorev itemi, pot vs. bariz bir sekilde artiyor, bir de coin %100 artiriyor. Onun haricinde bir etkisini gormedim.
    Last edited by muhendsis; 05-24-2020 at 02:30 AM.

Yalan ve yanlış bilgi yaydığı için bu kişinin forum hesabı ve konu kapatılmalı. Saatte büyük slot 4 max 4.5m genieyle para kasıyor.Sanki gmler bilmiyor slotun drop oranını niyetini çok açık belli etmişsin . Bu oyun ekip oyunu zaten bunu anlamak bukadar zormu 1 clan 50 kişi kapasitesi var 50 kişi clanca gidip 50 slotta farm yapabilir , sende gidip 50 kişi 50 kişiye ks atabilirsin , aglamayın playerlıgınızı geliştirin. Bende cz de farm + pk oynuyorum yan charımla manticore da kasıyorum . Daha banlatamadağım kosper banlatamadığım makrocu olmadı. Kendinizi geliştirin beyler suçu oyuncularda veya yönetimde aramayın. hadi eyv.
    Last edited by lllKatnisslll; 05-24-2020 at 02:42 AM.

Bu 4 ya da 4.5m maksimum kasıyor diyenler bu slotta kasan arkadaşlar bence Manticore slotunun drop oranlarının düşmesi konusunda hemfikirim çok basit kesilen bir mob pot masrafı yok bişey yok seri seri çöp atıyor saatte 10-12m kasabilmek mümkün. Bu kadar kolay kesilen bir yaratık için bu kadar yüksek drop rate mantıksız.