Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

OTP yeni numara değişikliği

Merhaba 2 senedir kullanmış olduğum bir hesabım var ilk kurduğumdan beri OTP'sıfırlamadım telefonumdaki programımı dahi silmedim düzenli kullanıyordum OTP'servisindeki kayıtlı numara kız arkadaşımın numarasına bağlı oda hattını kapatacağından kendi adıma yeni bir telefon hattı cıkartıp kız arkadaşımın telefon numarasını silip yeni kendi adıma olan numaramı kayıt ettirmek istiyorum bu değişikliğin herhangibi bir hesap kapatma cezası olur mu en son numara değişikliğine son adında bir duyuru vardı nttgame tarafından bir sıkıntı yaşayabilirmiyim bu durum gerçekleştiğinde.

Birde sorunsuz yenileyip kurabilirseniz derseniz telefonumdaki mevcut OTP'programını silip yeniden bir kod isteyip kurmama gerek varmıdır ? yok ise yeniden silip kurmak daha mı sağlıklı olur ayrıca telefon numarasını değiştirdikten sonra programı silip kurmak istiyorsak OTP'sitesinden OTP'doğrulamayı kaldırıp yeniden bir ko ile başlayan 5 cash karşılığında kod göndermem gerekir ?

Ve kendi adıma numaraya taşıyarak OTP'yi daha mı sağlıklı yapıyorum ?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Kız arkadaşınızın telefon numarasına erişim olacağından, https://otp.nttgame.com adresi üzerinden sistemde kayıtlı olan OTP numarasını değiştirebilirsiniz.

Mobil telefonunuzda OTP kurulu ise tekrar kurmanıza gerek yoktur. Bir problem yaşanması durumunda 5 Npoint ile yeniden şifre gönderimi gerçekleştirip yenilemeniz daha doğru olacaktır.

OTP doğrulamasını kaldırmanıza gerek yoktur. OTP'yi iptal etmenden numara değişikliği yapılabilmektedir.

Tabii ki hesabınız size ait ise, size ait bir telefon numarası ile kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Kız arkadaşınızın telefon numarasına erişim olacağından, https://otp.nttgame.com adresi üzerinden sistemde kayıtlı olan OTP numarasını değiştirebilirsiniz.

Mobil telefonunuzda OTP kurulu ise tekrar kurmanıza gerek yoktur. Bir problem yaşanması durumunda 5 Npoint ile yeniden şifre gönderimi gerçekleştirip yenilemeniz daha doğru olacaktır.

OTP doğrulamasını kaldırmanıza gerek yoktur. OTP'yi iptal etmenden numara değişikliği yapılabilmektedir.

Tabii ki hesabınız size ait ise, size ait bir telefon numarası ile kullanmanız daha sağlıklı olacaktır.
    Teşekkür ederim bilgilendirme icin aklıma takılan bir soru mevcut. OTP'kurmanıza gerek yok dediniz ama o eski telefon numarasına kayıtlı bir ID'ŞİFRE olduğundan hiç bir sorun yaşamazmıyım ? 5 CASH benim icin önemli değil tamamen silip yeniden kursam daha garanti olur mu ? En garantili nasıl olursa tavsiye ederseniz cok sevinirim.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by 3myldz1994 View Post
    Teşekkür ederim bilgilendirme icin aklıma takılan bir soru mevcut. OTP'kurmanıza gerek yok dediniz ama o eski telefon numarasına kayıtlı bir ID'ŞİFRE olduğundan hiç bir sorun yaşamazmıyım ? 5 CASH benim icin önemli değil tamamen silip yeniden kursam daha garanti olur mu ? En garantili nasıl olursa tavsiye ederseniz cok sevinirim.
    Arkadaşımızın da belirttiği gibi, numara değişimi esnasında uygulamayı kaldırmaya ve yeniden kurmaya gerek yok fakat içinizin rahat etmesi bakımından bu tamamen size kalmış bir durum.