Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

CR Resim Yukleme Hangi Site?

CR icin hizliresim.com a yuklemistim ama teknik nedenlerden dolayi incelenemedi dedi. Ben yurtdisindan baglaniyorum bana ona gore bir resim sitesi onerir misiniz?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Normal koşullarda hizliresim sorunsuz çalışıyordu ancak karantina döneminde o da yoğunluğa yenik düştü sanırım. Google arama sitesinden bulduğunuz herhangi bir resim yükleme sitesine kanıtlarınızı yükleyebilirsiniz. Unutmayınız ki bunlar sadece görüntülenebilir siteler olmak zorundadır. Kanıtları bir upload sitesine yüklerseniz onları indirmiyoruz, bilginiz olsun.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Oyun içinde hızlı bir şekilde ulaşabilşeceğimi bir gm nin olması lazım. Adam su an koxper altar ardreamda bildiğin takılıyor . Şimdi ben bunu neden video çekip yükleme zahmetine giricem bana bir söyler misiniz?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by SalimUzel53 View Post
    Oyun içinde hızlı bir şekilde ulaşabilşeceğimi bir gm nin olması lazım. Adam su an koxper altar ardreamda bildiğin takılıyor . Şimdi ben bunu neden video çekip yükleme zahmetine giricem bana bir söyler misiniz?
    Anlık olarak hile bildirimi yapabileceğiniz Discord platformuna aşağıdan ulaşabilirsiniz, kurallara bakmayı ihmal etmeyiniz.

Knight Online Discord Kanalı dahil olmak için TIKLA