Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 37
    Junior Member
    Direk atıyor hala devam bi sorun yok pcde ama neden atıyor baska chara girmeyi denedim aynı şekilde atıyor. simdi sildim tekrar yenisini indirdim yükledim yine aynı.
    Last edited by damar45; 11-16-2013 at 08:50 PM.

Member
    Nickname
    AhdeMl
    Class
    Rogue
    Clan
    SALLA
    Server
    US->Athena
    Race
    El-Morad
    optiondan surumu 1977 yap ve yeniden patchleri yüklesin. eğer yine olmazsa ccleaner ile registerda dahil olmak üzere temizle ve bir kez daha dene. inş sorunun çözülecektir. umarım crackli win7 kullanmıyorsundur.
    ------------
    Unutma ki, yüksekte yer tutanlar, aşağıdakiler kadar emniyette değildir.

Junior Member
    ahdem deniyorum insallah olur xpden win 7 cevirdi hala sorun ya :/

Senior Member SpirosVondas's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by damar45 View Post
    ahdem deniyorum insallah olur xpden win 7 cevirdi hala sorun ya :/
    Donanım olarak yeterli mi bilgisayarınız? Bir hata vermeden atması çok ilginç..

Member
    Nickname
    AhdeMl
    Class
    Rogue
    Clan
    SALLA
    Server
    US->Athena
    Race
    El-Morad
    iki bilgisayarımda da win7 yüklü ve herhangi bir sorun yok. 3-5 gün once gözlüklü amca sürekli cikiyordu ama simdi zaman zaman cikmaya başladı. benim ayarlarim size bahsettiğim gibi. antivirus prg kullanmıyorum sadece windowsun kendi securty esseential programını ve video capture prg var sırf oyun için ayrı bir sistem kurdum.
    ------------

Senior Member
    kardesım bı ara bende de olmustu ben soyle hallettım remlerden 1 tanesını cıkarıp calıstırdım duzeldı anladımkı remlerımın hızı duzensız calısıyormus ve okuma hatasından kaynaklıymıs ben boyle cozmustum

Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AhdeMl View Post
    iki bilgisayarımda da win7 yüklü ve herhangi bir sorun yok. 3-5 gün once gözlüklü amca sürekli cikiyordu ama simdi zaman zaman cikmaya başladı. benim ayarlarim size bahsettiğim gibi. antivirus prg kullanmıyorum sadece windowsun kendi securty esseential programını ve video capture prg var sırf oyun için ayrı bir sistem kurdum.
    DirectX, netframework, c++ dosyaları, bazı driverlar eksik olabilir o zaman.. Bilgisayarınızın markası ne ise resmi sitesine girip online check yaptırırsanız eksikler ortaya çıkar ve yüklemeniz gerekenleri gösterir. Bir eksiklik olmasa idi böyle olmazdı.

Member
    Nickname
    AhdeMl
    Class
    Rogue
    Clan
    SALLA
    Server
    US->Athena
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by SpirosVondas View Post
    DirectX, netframework, c++ dosyaları, bazı driverlar eksik olabilir o zaman.. Bilgisayarınızın markası ne ise resmi sitesine girip online check yaptırırsanız eksikler ortaya çıkar ve yüklemeniz gerekenleri gösterir. Bir eksiklik olmasa idi böyle olmazdı.
    benim sorunum şimdilik düzeldi. konuyu açan arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyordum.
    ------------

Junior Member
    yok ya yine atıyor yine atıyor cıldırmamak elde değil 3 gb ram 1 gb ekran kartı yeterdi bence. direct 11 yüklü net frame 4.5 yüklü . matador dedigini yaptım 1gb ramle calıstırdım yine aynı :S

Class
    Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AhdeMl View Post
    benim sorunum şimdilik düzeldi. konuyu açan arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyordum.
    Tavsiyelerim arkadaşa o zaman.