Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 52
    Junior Member
    yazık ya valla yazık başkada bisey demiyorum.

Junior Member
    Aylık 1000 tl ödediğim oyunu bıraktım. Farmcılarını ve makrocularını başlarına çalsınlar

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    Oyun içinden adamın yazdığı linki açtığımda; karakterine skill+r+w skill+r+s combosunu macroya yaptırdığını anladım. Slotta mob yokken kendince hareket ediyor.
    Ayrıca provoke ile de dark stone çekmişsin işte daha neyi inkar ediyorsun? Utanmıyorsun da gelmişsin burada algı yapıyorsun.

https://www.youtube.com/watch?v=EAmnM_ShLU4

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by Elz_FwJ3Rqja View Post
    peki orada macro kontrol diye flood atan benmiyim onlarmı bide ona bakarmısın adamlar slota gelip macro acıp oynuyorlar bende macro kontrol diyorum ve adam bana pm den o mesajları atıyor :S
    Konumuz bu değil ve videodan size bilgi vermem mümkün değil. Burada luring var mı yok mu? Hatalı işlem var mı yok mu?

Cheat reports tarafında raporu inceleyen arkadaşlarımız raporu incelemişler mi incelememişler mi?

Bunlar cevap bulması gereken konular.

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Harbiden ar damarın çatlamış senin utanmadan gelip burda hem yetkilileri itham ediyorsun, hem algı yapıyorsun, hem de kendini rezil ediyorsun PES ! Ben utandım sen rezil olurken.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Hiç bir rapor incelenmeden işlem görmez, göremez.

Karakteriniz ile ilgili şikayetleri arattığım zaman karşıma çıkan bir video mevcut. Bu videoyu alan arkadaşımızı göstermeden size ufak bir parça sunmak istiyorum;

Bu video ile ilgili açıklamanız nedir acaba?
    adama nasıl lure yaptığını gösteriyormuş işte ne var bunda? "bak kardeşim sen az önce aynen böyle slotu çektin, işte bak gösteriyorum" demiş.

harbiden şaka gibi ya

Bide konu açmış utanmadan.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Elz_FwJ3Rqja View Post
    arkadaşlar sonunda buda oldu sadece gülüyorum ve acıyorum

adam kendi cektigi mobu videonun yarısını koyarak benim charımı banlatıyor ve banlatmadan onceki mesajlarını atıyorum

https://hizliresim.com/Fis37j

https://hizliresim.com/IhAI82

adam bakmadıklarından o kadar eminki moderator ve calısanlar hakkında bunları yazabiliyor.

kendi cektigi mobu daha once 5 kisi banlattıgını soyluyor

şaka gibi ama gerçek

Daha önce'de domenico ya char verdim oynaması icin 1 gün sonra macro dan işlem yemişti

hayır anlamıyorum moderatörlermi zayıf kalıyor çalışanlarmı anlamıyor yani videoyu bu adamları bu kadar rahat nasıl konusturabiliyorlar.

adamın pm den bana ilk söylediği kelimede bu . umrumda degil ben videoyu keserek atıcam sen ban yiyieceksin
    bi charla cekip diger town atıcam diger charla video cekicem dedi ve yaptı ve banned

helal olsun tebrik ediyorum adamı bu kadar saglam tanıyorsa bu calısanları ve bu kadar eminse bakmayacaklarından tebrik ediyorum
    Sen bu nttgame den çok şey bekliyorsun kanka

Hani luring yoktu? Bari yalan atmasaydın.

Makro kullandıklarını iddia ediyorsan gidip Cr ye bildir. Adaleti kendi başına sağlamaya kalkma.

Olur ya... senin gibiler yüzünden yarın öbür gün gerçekten yanlışlıkla ban yiyenlere burada kimse inanmayacak.