Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 52
    Junior Member

Şaka gibi ama gerçek :)

arkadaşlar sonunda buda oldu sadece gülüyorum ve acıyorum

adam kendi cektigi mobu videonun yarısını koyarak benim charımı banlatıyor ve banlatmadan onceki mesajlarını atıyorum

https://hizliresim.com/Fis37j

https://hizliresim.com/IhAI82

adam bakmadıklarından o kadar eminki moderator ve calısanlar hakkında bunları yazabiliyor.

kendi cektigi mobu daha once 5 kisi banlattıgını soyluyor

şaka gibi ama gerçek

Daha önce'de domenico ya char verdim oynaması icin 1 gün sonra macro dan işlem yemişti

hayır anlamıyorum moderatörlermi zayıf kalıyor çalışanlarmı anlamıyor yani videoyu bu adamları bu kadar rahat nasıl konusturabiliyorlar.

adamın pm den bana ilk söylediği kelimede bu . umrumda degil ben videoyu keserek atıcam sen ban yiyieceksin
    bi charla cekip diger town atıcam diger charla video cekicem dedi ve yaptı ve banned

helal olsun tebrik ediyorum adamı bu kadar saglam tanıyorsa bu calısanları ve bu kadar eminse bakmayacaklarından tebrik ediyorum

Kankam geçmiş olsun ticket attıgında düzeleceginden eminim dene şansını

Senior Member
    Vaziyet alın buralar karışacak.

Junior Member
    güzel insan ticket atsam ne degisicekki ? beni 1 hafta banlamışlar hayır valla giden dc pre peri vs pusslarım umrumda degil bu adam bu kadar rahat konusuyor ve işlem yemiyor ama kesip attıgi videoda işlem yiyoruz yani hiç oyun bilgisi olmayna bi insan bile olsa gelen her videoya direk işlem yapmaz . bi bakar dogrumu degilmi

bunlara 1 video gittigi gibi demek direk işlem yapıyorlar ki bu adamlar bu kadar rahat konusabiliyor .

Banned
    Genielerin çoğu makro firmalar utansın yapacakları ufacık bir güncelleme bitecek.

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Eğer olayın devamında herhangi bi şey yaşanmadıysa ve gerçekten bu şekilde ban yediysen skandal.

Eğer dediğinde haklıysan, şikayet eden arkadaşın hesabının tamamen kapatılması en doğrusu olur, bu da bunun gibi yapanlara ders olur.

Adam o kadar emin konuşmuş ve banlatmış. Emin olduğu kişilerin videoyu göstermesi lazım.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    E hocam sende masum değilsin ama Genie altı Makro açık ve net.
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 05-21-2020 at 03:03 PM.

Junior Member
    abi yemin edebilirim extrası olmadıgına 83/5 charla luringmi yapılır daha oncede actıgım konu var bu adam beni boyle tehtid etti ne yapabilirim diye

buraya acmıstım konuyu hatta ama goruyorumki gamedespot konuyu kaldırmıs