Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Senior Member

Post Bus drobu kaldırılsın.

Hazır pre-potlar kalktı o zaman bus da kalksın.

Moblarda bes,dex,str,hp,mp ve int kağıtları çıksın.Hali hazırda pazarda 2.399'a olan bus yerine 2.400'e npcden alırlar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    gayet mantıklı seçenek hem oyundan gb de silinmiş olur potion of soul dropları da kaldırılsın mastadon slotu da bitirilsin aynı şekil cardinal fruit de düşmesin atak def sc ler drobu kaldırılsın magic hammer sundi ye konulsun ts dropları da bitsin madem oyunun ekonomisini ayakta tutacaklar

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    aynen öyle o da kalksın o zaman gb 500 lira olana kadar durmak yok

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    bir de pre potun pustan kaldırılmasını savunan insanlar var şaka gibi cidden dc presi olan dc pot çekicek olmayan adamlar yeni serverlarda 6-7 k ya potion of soul alıcak milletten eski serverlarda 8-9 k olacak para yine bir oyuncudan başka oyuncuya geçicek

Senior Member
    Yeminle 10 numara olur bus un kalkması.

Bus drobunun kalkması değilde drop oranın biraz daha düşürülmesi düşünülebilir.

Yeni serverlarda bus fiyatları npc ve sell pazarda 100 k bile oynamıyor. O yüzden ben hep npcden alıyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by IScamander View Post
    Hazır pre-potlar kalktı o zaman bus da kalksın.

Moblarda bes,dex,str,hp,mp ve int kağıtları çıksın.Hali hazırda pazarda 2.399'a olan bus yerine 2.400'e npcden alırlar.
    bence de kaldırılmalı cz deki aoc lardan kaldırılmalı çünkü millet pk atmıyor sadece farm yapıyor kaldırılsın nasıl olsa npc de var ordan alan alsın kardeşi.m

Senior Member
    Infractions
    0/1 (7)
    yahu eslant aoc slotlarında genie altı macro ile yeterince buss kasıldıı birileri zengin oldu yüzde 30 düşürüldü ama hala orda kasıyolar cok süper kasıyolardı artık az daha karlı kasıyolar bus drobunu kaldır oldmandan kırdırılan high clas itemlerden düşme şansını biraz yükselt böylece high class itemlerin değeri yükselir aynı şekilde t.s ve m.h droplarıda czden kaldırılsın oldmandan kırdırma usulü elde edilsin böylece trol ve stone golem cetelerinin ipi çekilmiş olur siz bu dropları ronark landa alarak pk artsın diye düşündünüz ama onuda batırdınız altar serverinde elinde 9 raptor bilmem nesi olan 000 adam 7/24 aocta kasıyor ne pk atar nede başka bir şey sadece gbyi tl cevirmek için quaranca diye priest ve arkadaşları stone golemde kasıyor sadece tl için artık oyuncuya kulak verin zaten çekiliş olayını düzeltmediniz hala paylar pazarcılara gidiyor yeter yeter yeter

Senior Member
    Quote Originally Posted by TolgaBey00 View Post
    yahu eslant aoc slotlarında genie altı macro ile yeterince buss kasıldıı birileri zengin oldu yüzde 30 düşürüldü ama hala orda kasıyolar cok süper kasıyolardı artık az daha karlı kasıyolar bus drobunu kaldır oldmandan kırdırılan high clas itemlerden düşme şansını biraz yükselt böylece high class itemlerin değeri yükselir aynı şekilde t.s ve m.h droplarıda czden kaldırılsın oldmandan kırdırma usulü elde edilsin böylece trol ve stone golem cetelerinin ipi çekilmiş olur siz bu dropları ronark landa alarak pk artsın diye düşündünüz ama onuda batırdınız altar serverinde elinde 9 raptor bilmem nesi olan 000 adam 7/24 aocta kasıyor ne pk atar nede başka bir şey sadece gbyi tl cevirmek için quaranca diye priest ve arkadaşları stone golemde kasıyor sadece tl için artık oyuncuya kulak verin zaten çekiliş olayını düzeltmediniz hala paylar pazarcılara gidiyor yeter yeter yeter
    Gercekten guldum... PK yok oyuncular magdur demissin farmcilari elestirmissin sonra gelip gelip farm slotlarinin dolulugundan sikayet etmissin sen gercek oyuncu isen ne isim var golemde aocda ... ha pk diyorsan git kes golemdekileri aocdakileri tualatin dolu olmasi bir pk ci icin daha iyi kotu degil ki sen neden yeter yeter diye sizlandin

Member
    Nickname
    Alkoer
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    buss u kaldırsalar adamlar yine en iyi gelir bırakan yeri ele geçirir. izlediğiniz videolara filan aldanmayın .

areste +10 lu adan aoc sg farmlıyor czde. adam yatırım yapmış onada lafım yok. dropları nasıl yapsalarda yine benim gibi orta direk oyuncular istediği gibi kasamaz.

oyunu değiştirseler herkez rahat buss kasabilir hale gelse bu seferde item fiyatları gb bazında yükselir.

buss kasmak zor olsa yine aynısı olur biz item zor alırız. gb yi tl ile satan adamlar zengin olur.

malesef ben knigt online ı mükemmel yapacak bir çözüm bilmiyorum. 2009 da bırakmıştım işsiz kalınca geri döndüm ama hüsran...