Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 36
    Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    RPR fiyatı cidden uyuz edici...
    Warriorun kesim için uzun zamana ihtiyacı var. +7 Mukry 15.000 durabilirliği yetmiyor. Haleki Drakide... Kesim uzun olunca Zırh ın 21.000 durabilirliği de Kâr ettmiyor. Birde oyundan çıkınca veya harita değişince itemler daha çok eskiyor..

BUS konusunda ise ANVİL etrafında BUS satanların nerdeyse tamamı AOC dan elde ediyor. Kalan küçük kısım ise GEM lerden elde edilenler.
    - Knight Online eski sistemde GB kontrolü gibi bir olay olmadığı halde dahi Slotlar BUS atmadığı gibi, Delos indiriminde oyundan güzel miktarda GB silimi sağlanırdı. NPC den kimse BUS almadığı için GB artmış bu bariz görünüyor. Biraz daha GB silmeleri gerek;
    RPR den değil biraz daha akılcıl bir yolu olmalı. İtem RPR olupda yaptıramazsan Karakter Seviyen düşer. Böyle bir durum varken RPR üzerinden para silmek saçmalık ki Zaten birileri "Magic Hammer" düşürüp satıyor. Yani Kimsenin NPC den RPR yaptığı yok. Bütün para Farmcılara gidiyor.

- 2 ay öncesine kadar. Deva farklı zamanda 2x Gold Bar atardı. Şimdi çok atmaya başlamış 1 günde 4x attığını gördüm.
    - Buna Felankor da eklenirse günde 4x Gold Bar
    - Premium POT un kalkması güzel hamle olmuş. Lakin Stone Golem gibi Slotlardan da 1920 lik Soullerinde azaltılması gerek. Magelerin Exp için Kullandığı slota Okçu ve 255 int Priler doluşmuş. Slotu çektiğine gelmemesi de Mageyi yarıştan geri bırakmış. Potunu isteyen yok, Expi bari gelsin Stone Golemlerin. Yılların Mage Slotu Farmcılar ile dolmuş.... Exp de kasamıyorsun.
    Butun soylediklerine katilabilirim ama son paragraf haric. Hic bir slot hic bir sinifa ozel degildir. Isteyen istedigi yerde kasar.

O priestlerden biri de benim. 7/24 veya gb satmak icin farm yapmiyorum. Vakit gecirmek icin ara sira goleme giderdim. En son bir deneme yaptim. Premiumsuz olarak 1-2 saat takildim. Aldigim verdigime denk geldi. Virusten dolayi evde kaldigimiz icin DC premium cekmeye karar verdigim. Oyle senin dedigin gibi degil. Saatte biraktigi 5-6m o da net degil. Harcanan pot ve rpr parasi haric. Cok sansliysan belki 1 bus atar o zaman saatte 8-9m kasmis olursun. Hepsi bu. Fazla abartmayin.

Gecenlerde 1 mage geldi. Yan slot bos oldugu halde slotu birakir misin diyor. Sebep? 2 slot yapacakmis. Ben de 2 slot yapabilirim ama bencillik etmeyip tek slotta kaliyorum. Adam 1 slot bulmus 2 cisini ariyor. Boyle ac gozlu magelerde var.

Senior Member
    Quote Originally Posted by LastDitchStand View Post
    - 2 ay öncesine kadar. Deva farklı zamanda 2x Gold Bar atardı. Şimdi çok atmaya başlamış 1 günde 4x attığını gördüm.

- Premium POT un kalkması güzel hamle olmuş. Lakin Stone Golem gibi Slotlardan da 1920 lik Soullerinde azaltılması gerek. Magelerin Exp için Kullandığı slota Okçu ve 255 int Priler doluşmuş. Slotu çektiğine gelmemesi de Mageyi yarıştan geri bırakmış. Potunu isteyen yok, Expi bari gelsin Stone Golemlerin. Yılların Mage Slotu Farmcılar ile dolmuş.... Exp de kasamıyorsun.
    1- 2 ay önce oyuncu sayısı şu ana göre azdı. Daha fazla JR giriliyor daha fazla deva kesiliyor.

2-Magelerin EXP için kullandığı mı? O slot magelerin farm slotudur. 30 chat için gidersin görevini yapar sonrasında Manasından , 9-10k'lık composite bow'una kadar herşeyi ister ordaki mageler.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    farm bitsin dedikçe farmer sayısı arttıkça arttı.
    slotlardaki drop oranları azaltıldı kaldırıldı yok olmadı cz ye taşındı, yine farmın önüne geçilemedi.
    üstelik sitelerde gb fiyatları dolardan daha hızlı arttı.
    yani çek dc yap farmını ohh mis.
    hele yeni sw lerda oyun oynamaktan daha çok farm yapmak mantıklı hale geldi.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by UnforG View Post
    Bırak bırak 1 GBye satsınlar potu. Oyun içi para kasmanın bu kadar zor olduğu bir süreçte kimse gidipte o potları ordan o fiyata almaz. Mana alacak parası olmayan oyuncularda bu oyundaki mantıksızlıktan sıkılıp oyunu bırakıp gider.
    DC pre mana potu veya maestro alarak 5k dan kullanmaya devam edebilirler?

Senior Member LastDitchStand's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by muhendsis View Post
    Butun soylediklerine katilabilirim ama son paragraf haric. Hic bir slot hic bir sinifa ozel degildir. Isteyen istedigi yerde kasar.

O priestlerden biri de benim. 7/24 veya gb satmak icin farm yapmiyorum. Vakit gecirmek icin ara sira goleme giderdim. En son bir deneme yaptim. Premiumsuz olarak 1-2 saat takildim. Aldigim verdigime denk geldi. Virusten dolayi evde kaldigimiz icin DC premium cekmeye karar verdigim. Oyle senin dedigin gibi degil. Saatte biraktigi 5-6m o da net degil. Harcanan pot ve rpr parasi haric. Cok sansliysan belki 1 bus atar o zaman saatte 8-9m kasmis olursun. Hepsi bu. Fazla abartmayin.

Gecenlerde 1 mage geldi. Yan slot bos oldugu halde slotu birakir misin diyor. Sebep? 2 slot yapacakmis. Ben de 2 slot yapabilirim ama bencillik etmeyip tek slotta kaliyorum. Adam 1 slot bulmus 2 cisini ariyor. Boyle ac gozlu magelerde var.
    Harpylerle Golemler Magelere özel desek yeridir. Lakin Sunucu ve GM ler değişti.
    - Magenin kesebileceği hiç slot yok şuan, eskidende bu böyle olduğu için GM ler Harpy/Golem Slotlarını Mageleri zorlamayacak ve kolay olmayacak biçimde ayarladılar. Şuan ise NTT güçlerini düşürdü MOB ların.. Karakterler daha çok iteme sahip. Evvelce Buz da Mele sınıfı bırak gitmeyi geçemezdi bile, çok üst sınıf Elit Warriorlar DS keserdi ki, 1 i solo yapsa 2-3 kişi ölürdü. 2 Pri 1 Asas 5 Warrior giderlerdi.
    - Slotlar illaki her sınıfa açık mesele şu ki, Mage 2x Slot birleştirmezse Attığı Nova nın MP sini dahi çıkartamaz.
    - Recoveriy i alan ile yapabilir. Stone Golem ise 79 dan sonra Drop atmaz. Exp de vermez.
    - Boro gibi Paramun misal Melee ye özeldir. Herbiri 80k civarı exp verir. 6 Mageyle 2x Paramun Slotuna çökmüştük Golemden/Titandan çok iyi olsada Melee Şikayet etmişti. Aynı mevzu yani Melee defansı az Moba dalar. Mage Resisti az Moba dalar. Bende şuan her klastan +80 var. Priyle Golem full zarar, Sadece Mage Kaar yapar ki; O da 1 ezik mage lazım ilk onun vurması gerek Coins için. Yoksa zaten Exp için kesiyorlardır. Son şekil ise Mage oynamayıp da, Farm için Mage Açanlar. Mage Çift Slot dönmezse olmaz yani Attığı alanlar ful boşa gider.
    @BlackMbaku ve Sizin söylediğiniz o tür Mageler aslında Mage olmayan kişiler. CZ AOC a gidin Orada da Aslında STR Pri olmayıp da AOC için STR kasan kişiler var. MOB ların kaçması ve Exp Sisteminin Değişmesi gibi şeyler bazı sorunları doğurdu.
    Söz konusu Vatansa, Artık Ayrıntılara girmeniz gerekiyor.

Senior Member
    Nickname
    TORCHl
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    ilgilenilmeli

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bu konu hakkında aksiyon alabilirler mi açıklama bekliyoruz.

Senior Member
    Race
    El-Morad
    Şuan npc fiyatları cep yakıyor. Kesinlikle düzenleme gelmeli. Potlar 2k falan olmalı.

Member
    Nickname
    Alkoer
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Dostum oyle bir cumle kurmussun ki zannedersin premium bir yerlerde uretiliyor stok fazlasi elde kaliyor. Sanal bir sey war alan adam np orani icin aliyor skill sifirlamak ana amaci degil. Warrior war premiumda neden skill sifirlasin yada asas. Pri hadi neyse. Magede zirt pirt sifirlamaz ona gore item aliyor cnku
    83 lv de skill -stat sıfırlama baya pahalı hele ki yeni serveri hesap edersen. en son indirimde birçok kişi sırf war premium kullanabilsin diye switch pre alıp skill-stat olayını halletti. 4 arkadaş oynuyoruz beraber 2miz dc ye devam 2 miz switch aldı. knight online için oyuncuya para harcatması mümkün olan her ithimal iyidir.

Member
    Nickname
    Alkoer
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Logan88 View Post
    War premium skill sıfırlama için mi alınıyor, Allah'ını seversen mantıklı konuş, War pre pk için alınıyor bide %100 exp özelliği var, oyunun yegane amacı pk zaten, sağolsun bizim Türk milleti gelir kapısı yaptı
    doğrusunu söylüyorsun dostum ama cümlenin içine biz Türk milletinide ne güzel eklemişsin. şuan oyunda sadece belli miktar para yatıran insanlar pk atıyor. geri kalan sadece farm.