Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 36 of 36
    Senior Member Vrij's Avatar
    Konuyu açan arkadaşı destekliyorum, bu konuyu guncellme notlarında gördüm.
    Bu oyunu sadece farmerlar ve müşterileri olan PKcılar oynamıyor. Yani köleler ve efendilerden başka birde orta kesim var, oyunu oyun için oynayan, ailece, arkadaslarla vakit geçirmek için, sohbet için oynayan.

Eski yönetim bu kesimi çok öncelerdi, GB alım/satımı zaten bandı, PK cıların da hiç temiz olmadıklarını, en azından TL ile item aldıklarını bildklerinden ki bu da ban dı, onları desteklemezdi. Orta kesim de rahat rahat yönetimce özendirilerek, şımartılarak oynardı.

Şimdiki yönetimin gözü farmelarla, pkcılardan başka kimseyi gördüğü yok.

Oyunun kendi verdiği silahın 'bile' rpr si 200k ise, asas ve warriorların çift taktıgını düşünürsek, 20dk da gelen 400k yı nerde kasacak bu vatandaş?
    rpr, pot, gate fiyatlarını da aynı oranda düşür o zaman.
    Eskiden kimse için pot parası sorun olmazdı, şimdi JR de bile adamlar heal atmıyor, millet ex zaten kasamıyor.

Yalnız KOKO ve steamKo ile bu TRKO çok farklı. Korede zaten cok az kişi oynuyor, süistimalci yok, gb alım satımı zaten yoktur?
    Ama steamKO yu biliyorum GB alım/satımı yok, alenen yok yani, gizlisini bilmem. Ve fiyatlar biraz değişik, burada 600coins olan bir çöp, orada 7k npc ye satınca, şaşırdım aaa dedim. Ama steamde de rpr parası bulmadıgımdan bırakmışlıgım var.

Reskill ve restat konusundaki görüşlerinize katılıyorum diğerlerine katılmıyorum

Senior Member Vrij's Avatar
    Nasıl katılmazsın arkadasım ya,
    eskiden oyun rpr, gate, pot fiyatları ayarlandıgında; viper staff satardın alırdın 200kusur k, slayer düşerdi satardın 333k.

e şimdi?
    viper 60k mı ne,
    ne kadar nerf yemiş ortalama x4

e rpr pot gate paraları ne alemde?
    aynı.

Adalet nerede?
    Mülk şirkle devam eder ama adaletisizlikle etmez.

Senior Member OnlyTRANCEE's Avatar
    Nickname
    OnlyTRANCEEE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TryAgain
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Ben de bunu anlatmaya çalışıyorum ama sanki hiç sorun yokmuş gibi davranılıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Nasıl katılmazsın arkadasım ya,
    eskiden oyun rpr, gate, pot fiyatları ayarlandıgında; viper staff satardın alırdın 200kusur k, slayer düşerdi satardın 333k.

e şimdi?
    viper 60k mı ne,
    ne kadar nerf yemiş ortalama x4

e rpr pot gate paraları ne alemde?
    aynı.

Adalet nerede?
    Mülk şirkle devam eder ama adaletisizlikle etmez.
    kardeş çok bilmiyosun sanırım npc satış fiyatları benim bildiğim hiç değişmedi, viper staff +1 düşer 60k verir +6 düşer 220 k verir şans yani

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Oyundan para eksilten "noah sink" dediğimiz şeyler iyi olmakla beraber para bu kadar zor kazanılıp bu kadar kolay eksilmemeli. Kolay kazanılıp kolay eksilmeli ki bir anlamı olsun. DC premium alıp farm yapmak herkesin yapacağı birşey değil bazılarımız yalnızca PK için giriyoruz. Eski serverlarda eventtan kazanılanlar da pek para etmiyor. Nasıl oyun içi GB elde edeceğiz ???