Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

This is an outdated version. Please install the newest client

This is an outdated version. Please install the newest client arkadaşlar bu hatayı alıyorum sebebini bilen var mı?
    Last edited by Freebeilng; 05-21-2020 at 08:32 AM. Reason: This is an outdated version. Please install the newest client

Senior Member
    Oyun siteye 2282. versiyonu atmış. Onu indir ondan kur demek istiyor benim anladığım o.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Çok eski bir Client ile oyunu yüklemeye çalışıyorsunuz. Güncel site üzerinde yer alana versiyonu indirin lütfen, bu sorunu çözecektir.

İyi oyunlar.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

oyunu siteden indirdigim halde aynı hatayı bende alıyorum. windows7 de kac kez sildim yükledim dns degistirdim olmuyor.

bence antivirus yada windows defender patchlerden bir yada birkac tanesini atarken virus gibi gorup siliyordur

Quote Originally Posted by cwet5qrqwer4 View Post
    bence antivirus yada windows defender patchlerden bir yada birkac tanesini atarken virus gibi gorup siliyordur
    antivirüs yok kaldırdım windows korumasınıda kapattım yine aynı sorun son patch i atmıyor elle giriyorum. sunuculara kadar geliyorum orada bu hatayı veriyor. arastırmadıgım sayfa kalmadı .

hatayı verdikten sonra patchi 2277 ye atıyor sonrasında downland olmuyor patchler.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by harmanto53 View Post
    hatayı verdikten sonra patchi 2277 ye atıyor sonrasında downland olmuyor patchler.

Merhaba,

Alternatif indirme linki üzerinden indirip, tekrar test edebilirsiniz.

İyi forumlar.