Results 1 to 10 of 22

Threaded View

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar

400 Cash ile oyun oynamakmı yoksa sadece ekrana bakakalmakmı ? ( HP & MP Pot içerir )

Aylık premium alıp ekstra olarakta 1200 cash çekip HP & MP pot GENİE vs ihtiyaçlarımı karşılayıp can sıkıntısına dolaşmaya, exp , etkinliklere vsvs girerek oyun oynuyor ve hiç değilse vakit geçirebiliyordum. Fakat bugünkü yapılan güncelleme de şuna şahit oldum, ben farm yapmıyorum pazarda yapmıyorum yaratıklardan ne coins düşerse o birikiyor şimdi ise HP & MP premium potlar kaldırıllmış ve NPC'den 2'si toplam 85 M fiyat ile satılıyor . Benim PUS'Tan 400 cash bile harcamadan HP & MP pot almamı neden engellediniz ? Şuan'ki fiyatından almak demek TL olarak 100 TL'ye yaklaşık fiyat vermek demek ! Neden önceden 35 TL'den daha az bir miktara aldığım şeyleri şimdi 85-100 TL arasına satın alayım ? . Eskiden sitelerden GB alışıda satışıda politikanıza göre yasaktı, şu an ise forumda gördüğüm kadarıyla insanlar rahat rahat itemlerinin ederini TL olarak dile getirebiliyor . Bu demektirki GB satışı meşrulaştırılmış ve bende rahatça TL'den bahsedebiliyorum . 1 güncelleme önce PUS indirimi yaptınız'ki bu bence kesinlikle kayda değer bir indirim değildi en dandik giyim firması dahi %50 indirim yapıyor siz ise 300-400 cash indirim yaptınız şimdi ise PUS'tan kaldırıp pazarda 20 m olan ürünü 50-55 M Fiyatlara çıkarttınız !. Bu fiyatların düşmesi taraftarıyım düşmez ise ben gidipte bu fiyata ne NPC'den nede 1-2 m aşağısına pazardan bu eşyayı çekmem çünkü çekebilmek için GB almam gerekli bunuda asla yapmam kimse kusura bakmasın ben pot basıcam diye cebimden 100 TL çıkmasına izin veremem herşeyin bi ederi var .