Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Pre Potun PUS tan Kaldırılması

pustan kaldırmanın mantığı ne pre potların onu anlamadım o zaman tüm pus itemlerini kaldırın hepsini oyun için parayla npc üzerinden alalım

Senior Member
    Nickname
    Natsukashi
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    57m satılıyor. Aga o fiyat ne ya

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    okçuyum zaten sirius başından beri pre pot alıyorum weight mevzusu olmasın diye pre pot almama rağmen sıkıntı oluyor hala weight problemi weight sorunumu çözecek diye geçip 2 katı fiyat vermem pre pot alıcam diye geçerler styx in cure nin weightini 1 in altına çekerler o zaman dc mana pot falan alırım ama bu yapılanın zerre mantığa sıpar bir yanı yok

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    dediğim gibi tüm pus itemlerini kaldırsınlar o zaman npc ye koysunlar oyun için parayla yayımcı da para kazanamasın pustan o zaman

ayaklarına sıktılar haberleri yok şimdi kim genie alacakta farm yapacak potsuz

Banned
    Aga 100k versenn yerini Aga 100 pot versene alacak.

millette sayfalar dolusu gb var sanıyolar pot alacak o parayla 1920 pot satılacak npc fiyatının az bir altına

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    bende rebirth kasıyorum 1gb para birikmiyor be bütün gün pc başında çöpleri bile sürekli satıyorum sürekli giderlere gb ve cash yetiştirmeye çalışıyorum

Banned
    Quote Originally Posted by GrandBugsBunnyyy View Post
    bende rebirth kasıyorum 1gb para birikmiyor be bütün gün pc başında çöpleri bile sürekli satıyorum sürekli giderlere gb ve cash yetiştirmeye çalışıyorum
    Valla öyle. Pratik bir şekilde pot alıp kasmaya devam ediyorduk . Gelen güncelleme çok saçma olmuş. Potu almak için moradona iniyor ve iki katı ffiyatına alabiliyoruz. Amaç burada açıkca sömürülmek, hamallık. Yapıcı güncellemeler ne zaman gelecek Forum yetkilileri?

Pot güncellemesi pek fazla önemli olmadı kimse npc den almadı diye yapılmış olabilir. Ama çok çok saçma bir şey olmuş pre pot u kaldırmak. 57 m ye kimse gidip onu almaz. ibex alır daha iyi