Page 3 of 22 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 211
    Pk alanında bu şekilde gözüküyor yeni simge güncellemesi kesen kişinin ismi gözükmüyor bilginize.

Banned
    Quote Originally Posted by Netrol View Post
    Yeni etkinlik saatleri tablosuna nereden ulaşabiliriz? Ayrıca resetten sonra Spirit of Logos NPC leri oyunda göremedim acaba onlarda kaldırıldı mı?
    logoslar oyun başladıktan belli bir süre sonra çıkıyor. Oyun açıldığı gibi hemen çıkmıyor. Kg.

Senior Member sui_N7tMPVcQ's Avatar
    Nickname
    nevergarden
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    10- Aset adlı NPC'den satın alınabilinen 5000 adetlik potlar süresiz olarak oyuna eklendi. Harikasınız ! çok sevindim şu olaya )

Junior Member
    Vega'da sınırsız JR etkinliği de gerçekleştirseniz Vega'nın sorunlarına derinleme inemeyeceksiniz. Çünkü Vega'da pazarcılar çeteleşmiş, hangi buy-sell pazarla uğraşırsan uğraş 2 kişi seni arasına alıp ksliyor veya içine giriyor.

Bence CR'den gelen bu pazarcılarla ilgili raporları inceleyip Vega'da güzel bir pazarcı kitlesi yaratabilirsiniz.

Etkinlik yapmanıza da gerek kalmaz. İkincisi, Vega'daki ittifak olayları biraz daha üst seviyede, Vega'da Pk atmak için bulunanların sayısı belki 2-3 ekip, onlarda zaten itemi çok olmayan ekipler. Yani Vega'nın yayıncısı bile Vega'yı ticaret odaklı bir server olarak göriyor(Altar'da oynayanlar gibi Pk atılabilecek zevkli bir server gibi değil).

Ayrıca önceden 5000'li Premium Mavi Pot'u 25m den alıyorken şimdi o getirdiğiniz paralı potu 55m den almak mecburiyetinde kalacaz. Ben bunu yanlış bir hamle olarak görüyorum. Oyun içerisinde bir çok exp partinin yok oluşu olarak görüyorum.

Umarım premium potlar geri döner veya şimdiki Aseth potlarının fiyatları düşer.

İyi günler, saygılarımla...

Senior Member PetnaNerepla's Avatar
    Nickname
    InxPetnaNerepla
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus
    1- Oyun içi etkinlik takviminde yer alan eski saatler sunucu saatine göre yeniden güncellendi.Bu madddeye dair hiçbir açıklama yok.

Geçen resde vega için 1+1i bırakın direk npc koyun tıklayan 83 reb 5 olsun diye öneride bulunmuştum her hafta uzatmanıza gerek kalmazdı.

Pre pot olayı güzel olmuş serverda basılan her pot serverdan eksilen gbye sebep olucak.

Magic increase scrollun pusa eklenmesi daha mantıklı olur gibi.

Her zamanki gibi bir şeyi yaparken bir şeyi bozma ustası oyunumuz, bakımdan sonra 3 defa hata alarak oyundan düştüm. Var mı bir bilginiz bununla alakalı?
    Düzeltme : Sadece ben de değil partimde 3-4 kişi bu şekilde.

yeni etkinlik saatlerini nereden öğrenebiliriz

Senior Member
    Ne kadar gerekli oyun içi kullanılan eşya varsa PUS tan kaldırıyorlar ne kadar gereksiz şeyler varsa PUSa ekliyorlar. Oyunun yönetimi berbat durumda. Tıpkı Sony ye döndü oyun. Sony nin pazarlama müdürünü kesin KO ya pazarlama müdürü yaptılar böyle saçma span PUS yönetimi sağlıyor önce UnDying Scroll şimdi Premium Potlar.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Vegada etkinlik ısrarı NTTGame'in son açtığı 3 serveri yeni bir sayfa olarak görüp, son 3 serverden en az tutulanı popüler hale getirebilme çabası gibi duruyor.

Eski serverler tek ya da iki server haline gelecek zamanla. Ve bu serverlerde krowaz kraftlama için kim mavi Trina alıyor? Benzeri özellikler de bu malı politika için geçerli.

Son açılan 3 serverden en az tutulanı popüler yapma çabası ve son 3 serverin bundan sonraki gidişatı için, eski tüm serverler bir mazi olarak görülecek.

Kaynak neticem.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    içi bu kadar boş ve uzun başka bir patch daha görmedim