Page 21 of 22 FirstFirst ... 1119202122 LastLast
Results 201 to 210 of 211
    Banned
    Pus potları getirin.

Potların gelmemesi taraftarıyım maestro potlar her şey için gayet yeterli

Junior Member
    nttgame ekibi sizlerden ricamız premium potların geri getirilmesi . 25 million noah verip aldığım potu 48million noah verip almak biraz derinden yaralıyor bizleri .oyundaki piyasayı canlı tutmak ve serverdaki noah giriş çıkışlarını dengelemek için alınmış bu karar tamamen yanlış bir stratejidir . genie veya speed scroll duration bu gibi ufak itemlar noah ile satılabilir . Örn. emc lfc maradon gibi bölgelere gelen buff npc si .bu npclerden sw sc veyahut duration gibi itemlar alınabilir yeni başlayan
    bir oyuncunun ilk başta alacağı premium ve pottur elinde noah olmayan ve yeni başlamış oyuncuların önüne geçilmiştir . gereğinin yapılmazını arz ve talep ediyorum . teşekkürler .

Junior Member
    Vega'da JR etkinliği bitsin artık ya gerçekten abartı bir süre oldu.Silver gem 5 para etmiyor artık.

Senior Member
    Quote Originally Posted by BUGRACAWW View Post
    Vega'da JR etkinliği bitsin artık ya gerçekten abartı bir süre oldu.Silver gem 5 para etmiyor artık.
    4m den peynir ekmek gibi gidiyor
    Sirius ve altarda ne kadar ki

Junior Member
    Quote Originally Posted by Emr_vM6LyGeF View Post
    4m den peynir ekmek gibi gidiyor
    Sirius ve altarda ne kadar ki
    JR etkinliği çıkmadan bir gün önce buyları 5.200-5.300 iken şu an 3.700'e anca açılıyor.Benim gibi uzun süre satmayıp topluca satacak olanlar bu değer kaybından dolayı etkinliğin bitmesini bekliyorlar ama bitmek bilmedi maalesef.

Sevgili Gm'ler ya da diğer yetkililer.. Bu Vega denilen serveri canlandırmak amacıyla yapılan bu etkinlikler, Vegayı tamamen bitirdi. Ne kadar karaktersiz , boş beleş adam varsa şuan bu serverda. Tek amaçları macro ile slotları kapatıp kasalarını doldurmak. Ve bu adamların size , bu oyuna maddi açıdan zerre katkısı yok. Sizler de bunu görmüyor yada görmemezlikten geliyorsunuz. Ben ve birçok arkadaşım Vegayı hatta knightı tamamen bıraktık. Zaten koronadan dolayı bir patlama yaşanıyordu, bir balondu. Artık balon bu normalleşme sürecinde yavaş yavaş sönüyor. Sizde patlarsınız yakında. PVP lerde bile daha düzgün bir yönetim sistemi ve adalet var. Yazık size.

1 hafta oldu 2 hafta 3 hafta 1 ay. Gerçekten böyle bir yönetim sistemi yok Oyuna yeni başlayacak olan yada hali hazırda Vegada oynayanlar da biraz akıl varsa gb fiyatları hazır yüksekken neyi var neyi yok satar , adam akıllı başka bir servera geçer.

Junior Member
    Birde Bu genie illeti haddinden fazla maksatını aşmış bulunmakta efenim .güzel bir çalışma bekliyorum sadece exp kasanların kullanabileceği . ne kadar boş adam varsa genie açıp bütün slotları işgal etmekte pek bir kazançları olmamakla birlikte boş yere fuzüli slot işgal etmektedirler . takdiri sizlere bırakıyorum . bu şekilde oynayın diyorsanız böyle olmaz malesef . boş dağa genie açan gördüm .

[QUOTE=Eryudes;2082630]Merhaba arkadaşlar,

Bugün yapılan güncelleme ile birlikte,

1- Oyun içi etkinlik takviminde yer alan eski saatler sunucu saatine göre yeniden güncellendi.

2- Klan liderlerinde gözüken Nickname altı yeşil çizgi artık Accredited klan ve üzerinde gözükebilecek.

3- Yeni NP Derece Arayüz Sistemi Oyuna Eklendi!
    A. Derecede yer alan karakterlerin adları uzaktan görünebilecek.
    B. NP Simgeleri Party arayüzünde gözükebilecek.
    C. NP Simgeleri ALT tuşu ile bakabildiğiniz skor tablosuna dereceye göre sıralanmış şekilde gözükebilecek.
    D. NP Simgeleri Chat bölümünde Nickname başında gözükebilecek.

D Bölümünde yer alan güncellemeyle birlikte, altta yazan birisine pm atmak istediğimizde başında simge varsa, sağ tıkladığımızda '@ Nick' şeklinde çıkıyor ve pm açılmıyor. Nick in önünde uzunca bir boşluk oluşmakta.