Page 16 of 22 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 151 to 160 of 211
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    10- Moradon haritasında bulunan Aset adlı NPC'den satın alınabilinen 5000 adetlik potlar süresiz olarak oyuna eklendi.
    fiyatları daha uygun hale getirmeniz mümkünmü

ft girişlerde pet çikarma sorununu çözün artik 1 ay oldu !!!!!! Pet çikarildigi zaman npc acilmiyor !!!!

Senior Member
    şu pot fiyatlarını düzenleyin. resmi e-pin satıcı sitelerinizin gold bar satışına göz yumduğunuzu düşünecek olursak, gb fiyatlarını yükseltme politikalarınız beni şüphelendiriyor.

Banned
    Nasıl aynı gece yeni serverlar için günlük görev kaldırıldıysa istenirse bu yanlış dönülüp pre potlar konur genie kaldırılır.

İstenilse genie aktif edildiğinde atak kısıtlanarak makro kullanımı biter. Genie sadece exp kasılacak bir harita mob güncellemesiyle sadece exp amaçlı kullanılabilir.
    Last edited by IRsc; 05-21-2020 at 08:11 PM.

Banned
    ARes sw de Az önce binbir zahmetle deva kestik. dışarı atmadan dc olduk. şaka gibi. gitti gemler ve pot paralarımız. ühüühüüüüü ü

Edit: oyuna tekrar girdim 2 silver gem gelmiş çantaya. Enteresan
    Last edited by ZAAAA5555; 05-21-2020 at 08:16 PM.

Senior Member
    koxp kalktı mı acaba? şu oyunda bir güncellemede de tüm koxplar hileler fixlenmiştir, bundan sonra çok temiz bir oyun olacak yazısını görsek keşke.

Potların kalkması gerçekten hatalı bir uygulama. Ben her ay DC pre çeken birisiyim ama şunu da unutmuyorum, eskiden pot param kalmadığı için oyundan soğumuştum. Şu an bunu yaşayanlar çok olacaktır. Bu tepkilere kayıtsız kalınacak mı kalınmayacak mı en azından bir açıklama yapılmalı. Çünkü tepki sayısı oldukça fazla.

Banned
    Şuna inanıyorum. Önceden 100k verseneler var. Gerçi halen var bunlar.
    Artık 10 pot versene pmleri de eklenecek bunlara.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Yeni NP Derece Arayüz Sistemi Oyuna Eklendi!
    A. Derecede yer alan karakterlerin adları uzaktan görünebilecek.

Acaba bu güncellemenin şu maddesini test eden, czde 4-5 party yan yana geldiğinde nasıl olur diye merak edip bakan 1 tane yetkili, geliştirici veya gm var mıdır merak ediyoruz? Test serverleri +10 item denemekten başka bi iş için kullanılmıyor mu? Abi cidden pk filan atılmıyor. Hiç kimse demez mi, kontrol etmez mi bu nedir, nasıl olur diye?

NP simgesine sahip karakterler çok fazla uzaktan gözüküyor. Karus su kulesindeyken bowl girişteki adamları görüyoruz lkjfdslkdfjs 2-3-4 party yanyana gelince karakterler yanındaymış gibi gözüküyor ama uzaktalar. Mage 60 novası o kadar uzağa vurmasına rağmen damage atmıyor çünkü adamlar yakında gözüktüğü halde uzaktalar. Rebirt simgeleri de eklenince ekranda acayip fazla yer kaplıyor, karşı taraftakilerin nerede olduğunu göremiyoruz bile.

O'ya basıp isimleri kapatıp oynamak zorunda kaldık. Bu sefer de kimin nerden geldiği belli olmuyor. Oyun güncellemelerle daha ileriye gideceğine daha da geriye gidiyor. Cidden sıkıcı bi hal almaya başladı. Sabahtan beri pus'tan kaldırılan pre potları konuşuyorlar ama bunu dile getiren yok. Aldığımız pre'ye, pus'a yazık.

isimler üst üste bindi, kimin nerde olduğunu göremiyoruz. Kalabalık olunca bildiğin mahşer yeri gibi oluyor ekran fsldşkklfşds

simgeler olsun ama uzaktan görülmesin lütfen. cidden oynanışı acayip etkiliyor. 2-3 party yan yana geldiğinde kimin kim olduğu anlaşılmıyor bile. adamları göremiyoruz.

edit: güncellemeden geri dönülmesi güzel. umarım tekrar geri getirmezler.

Last edited by GengaR_AreS; 05-22-2020 at 08:58 AM.