Page 11 of 22 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 211
    Bu güncelleme ile JR etkinliğinin saatleri birkaç saniye kadar ileri mi kaydı? Şöyle özetleyemeye çalışayım: Normalde yukarıdan eslantta yazı geçtiği zaman tıklar ve sıralamada yerimizi alıyorduk.
    Bugün yapılan güncellemede yazıyı görür görmez tıkladığımda etkinliğin henüz başlamadığı uyarısını aldım ve NPC ye tekrar yürümem gerekti, haliyle de JR ye giremedim.
    Bunu diğer swlerdeki arkadaşlar yaşadı mı bilemiyorum ama benim tecrübem bu yönde oldu. Diğer userlarla da konuştum onlarda aynı sorunu yaşamışlar.

Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by NocturnalCreature View Post
    Hesaplama doğru ama bu potların 5000 tane olarak satılması saçma. Kalıcı yapılacaksa ve premium pot kaldırılacaksa normal pot ya da dc pot npcsine eklenseydi ya da 5000 tane yerine 1000 2000 tane olsaydı. Bir tık fazlası için tek seferde -mana için mesela- 60m para vermeye zorlanmak hoş değil.
    Zaten yaptıkları değişiklikleri neresinden tutsak elimizde kalıyor. Dediğin gibi neden 5000 adet olarak almak zorunda kalıyoruz işin o kısmınıda anlamak mümkün değil.

Junior Member
    Çok önceleri Akara serverında oynarken karakterimi sırf pot parası yetmiyor diye bırakmıştım.
    Benim şu an oynadığım karakterler su gibi mana ihtiyacı var ve sen bunu daha pahalı hale getiriyorsun.
    Demem o ki eski günlerdeki gibi oyunu bırakma zamanı gelmiş.
    Güncelleme için teşekkürler NttGame..

Senior Member
    Nickname
    Sparity
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lasha View Post
    Çok önceleri Akara serverında oynarken karakterimi sırf pot parası yetmiyor diye bırakmıştım.
    Benim şu an oynadığım karakterler su gibi mana ihtiyacı var ve sen bunu daha pahalı hale getiriyorsun.
    Demem o ki eski günlerdeki gibi oyunu bırakma zamanı gelmiş.
    Güncelleme için teşekkürler NttGame..
    Katılıyorum. 5000li potu 20-21m civarına alabiliyordum tanesi 4k civarına geliyordu hem de weight kaplamıyordu, şimdi ise üzerime tanesi yaklaşık 5.5-6kdan 500-600 tane pot alabilirim, exp slotundan çıkıp repot yapıp gelmek büyük külfet. Bu sırada heal alamayıp expe yatan-yatacak adamın suçu ne peki? Amaç oyundan coin çıkarmaksa bus drobunu kaldırırsın herkes npcden alır serverdan para çıkar ve olay çözülür.

Senior Member
    Yaptığınız son pot güncellemesi için size teşekkür ederim. Sayenizde Reb.7 warriorumu Titan slotunda Reb.10'a kasmaktan vazgeçtim. Paramunda zaten doğru düzgün Exp. gelmiyo gerek yok. İndirimdeyken aldığım War Premiumu da pazarda satarım.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    58 m e 5000 pot parasi vereceğime 1920 soul buyu kurarım daha iyi 58 m nedir ya

Senior Member Vrij's Avatar
    Ben de bu potları kaldırmanın mantıgını bulmadım, bulan var mı?
    Çünkü GB alım satımının özendirilmemesi lazım, warr, priest gibi çok pot harcayan sınıflar, nasıl pot parası çıkarcak? FT,JR, -Bf yi herkes takip edemiyor- gitse kazansa bile haftaya yayarsan pot parası çıkmaz. Bu adam nasıl çarı kasacak?

Ayrıca yasal olarak ta hatalı, hapse yolladıgın oyuncuya TL ile alınan sopa satıyorsun, peki adamın üstünde pot yoksa adam muebbet mi yatacak?
    Potsuz hapse gitmek= müebbet= perma ban.
    Mantık hukuki olarak kaduk olmuş.
    Yoksa notlara yazmadıkları bişi, hapisteki yaratıklara pot gitmeyecek mi artık?

mana güncellemesi şaka gibi bir anda kaldırıp diğer npcden 58m e satmak nedir, gb tl değeri artsın istiyorsunuz tamam ama oyuncuları bu kadar zor durumda bırakmaya gerek yoktu

Warrior hesabımla jr girdiğimde 3m'ye yakın mana parası harcayacağım, black gem almaya devam ettikçe zarar edip ya bırakacağım ya tl ile gb çekeceğim hangisini yapayım şimdi.

human kadın cinsiyetin hitboxunu büyütmeyi ne zaman akıl edeceksiniz acaba ben kendimden ümidi kestim çocuklarım görür umarım