Page 15 of 22 FirstFirst ... 51314151617 ... LastLast
Results 141 to 150 of 211
    Elinize saglik uzun suredir boyle kaliteli degisiklikler olmamisti.

Senior Member
    Premium Potların acilen geri getirilmesi gerekiyor! Oyuncunun pot parasına göz dikmiş bir oyun yönetimi istemiyoruz!
    Last edited by IBlackWicked; 05-21-2020 at 06:11 PM.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Pot güncellemesi oyun parası oyunda kalsın mantığı ile yapılmış. Kimse pre pot varken npcden pot almıyordu, şimdi alırlar. Oyundaki para da npclerde yani oyunda kalmış olur. Bunu destekliyoruz hatta artmasını istiyoruz. Genie pustan kalksın, genie hp-mp maestro pot gibi olsun. Genie basınca üstündeki paradan gitsin. Para yoksa basamasın. Npoint ile genie alıp para kasmanın mantığı yok zaten.

Aynı şekilde pusta satılan attack sc ve speed-up potion da npc'ye eklensin ve oyun parasıyla satın alınsın. Oyun parası oyunda kalır. Diğer pus itemleri olmazsa olmaz değil ama attack ve sw sc pk için olmazsa olmaz. İnsanlar mecbur alırlar. Bence mgame bunu bi düşünsün.

Bir de chatlerin blocklandığı yer, sol alt info'da oyunculara sağ tıklayınca çıkan yer ve oyuncuya sağ tıklayınca açılan yerdeki yazı fontları da güzel olmuş. Eskiden çok küçüktü.

Last edited by GengaR_AreS; 05-21-2020 at 04:53 PM.

Banned
    Ramazan bitmeden npc kaldırmak nedir zaten exp event yapmıyorsunuz.

Premium potlar kaldırmak nedir arkadaş yaptığınızz her güncelleme gb düşürmemek için gibi gelmeye başladı.

Genie kaldırsana her yer genie altı makro işgalcilerle dolu.Sabır taştı artık. Oyun pk eğlence yerine ticarete döndürüldü.

Koreko kaldırıldı mı pre potlar? Koreye mi gidip oynayalım bu oyunu neden ticareleştirmeye çalışıyorsunuz hala? He desenizki gb ticarete item satışı bizi destekliyoruz o zaman lazfm olmaz ama bunu desteklemiyoruz diyen sizsiniz.
    Last edited by IRsc; 05-21-2020 at 04:59 PM.

Siriusa girişleri seneye falan mı acıcaksınız ntt

Senior Member
    Olumsuz eleştiriler neden siliniyor. Silinince gerçekler yok mu oluyor ?

Yeni server açıldığında millet 300 TL den gb alıp sonra gidip pot alıp mı çar kasacak ??????
    Bunları yazınca neden yorumlar siliniyor .

Yeni server açarlarsa neler olacak çok merak ediyorum, bu pot konusunda

Senior Member
    Premium potların kaldırılması tamamen oyuncu düşmanı bir güncellemedir. Oyuncunun bastığı pot parasına göz diken bir oyun yönetimi istemiyoruz!

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    1- Oyun içi etkinlik takviminde yer alan eski saatler sunucu saatine göre yeniden güncellendi.
    1- Oyun içi etkinlik takviminin sunucu saatine göre güncellenmesi yerine saat dilimi seçimi yapılabilecek bir seçenek eklenmesi daha güzel olurdu.

2- Klan liderlerinde gözüken Nickname altı yeşil çizgi artık Accredited klan ve üzerinde gözükebilecek.
    2- Klan liderlerinde gözüken Nickname altı yeşil çizgi Klan lideri tarafından görünür olması ya da olmaması seçenek şeklinde eklenebilirdi.

3- Yeni NP Derece Arayüz Sistemi Oyuna Eklendi!
    A. Derecede yer alan karakterlerin adları uzaktan görünebilecek.
    B. NP Simgeleri Party arayüzünde gözükebilecek.
    C. NP Simgeleri ALT tuşu ile bakabildiğiniz skor tablosuna dereceye göre sıralanmış şekilde gözükebilecek.
    D. NP Simgeleri Chat bölümünde Nickname başında gözükebilecek.
    3- Yeni NP Derece Arayüz Sistemi düzenlenmesi gerekiyor.

4- Old Bow, Old Staff ve Old grubuna ait silahlarda yer alan isim gözükmeme sorunu giderildi.
    4- İsimsiz silahlar isimlerine kavuşturulmuş güzel.

5- El Morad Mage sınıfındaki Master sonrası "Ice Burst" yeteneğinde yer alan bekleme süresi (CD) sorunu giderildi.
    5- El Morad Mage oyuncuları için sanırım iyi bir güncelleme.

6- Drake’s Blessing / Magic Damage Increase Scroll eşyalarının satışı 4 hafta daha uzatıldı.
    6- Drake’s Blessing / Magic Damage Increase Scroll bunların pusa eklenmesi daha mantıklı olur.

7- [Legless Devil] Triumph ve Unable to heal Görevlerinde yer alan sorun giderildi.
    7- [Legless Devil] Triumph ve Unable to heal reb 10 durumu göz önünde bulundurulduğunda gereksiz görevler.

8- Vega'da yer alan 1+1 ve JR Ek ödül etkinliği 1 hafta daha uzatıldı.
    8- Eski sunucuların bu etkinliklerden faydalanması güzel olurdu.

9- Premium Potion MP / Premium Potion HP eşyaları PUS üzerinden kaldırıldı.
    10- Moradon haritasında bulunan Aset adlı NPC'den satın alınabilinen 5000 adetlik potlar süresiz olarak oyuna eklendi.
    9-10- Premium Potion MP / Premium Potion HP kaldırılması çok ilginç. Süresiz eklenen potların fiyat durumu daha da ilginç. Fiyatların gözden geçirilmesi gerekiyor.

11- PUS İndirimi sona erdi!
    11- Belirli eşyalara sunulan indirim sona erdi! Pusun genelini kapsayan yanlış bir ifade.

12- Ramazan NPC'si kaldırıldı.
    12- Ramazan NPC'si kaldırıldı.Beklenen : Şu şu npcsi eklendi şu amblemi alabilirsiniz olabilirdi.

13- H butonu ile oyunda yer alan klavye tuş atamalarını öğrenebilirsiniz.
    13- Oyuna sıfırdan başlayan oyuncu sayısı çok düşük. Knight Online oyuncusu 2020 yılına kadar çoğu özelliği kendi çabalarıyla öğrendi. Hangi tuşun neye yaradığı yerine belirli tuşların atamalarını değiştirebileceğimiz bir sistemin olması daha mantıklı olurdu.

Daha güzel güncellemelerde buluşmak dileğiyle.
    Last edited by ITaladroI; 05-21-2020 at 06:54 PM.

Junior Member
    Ticket atiyorum 5 gün sonra cevap veriyorsunuz cash olmayinca ticket attirmiyorsunuz . Sizinle iletişime geçmek için cash yüklüyorum böyle saçmalik olabilir mi ? Artik kopyala yapiştir cevaplardan vazgeçin insanlar sayesinde ekmek yiyorsunuz ve rezil ediyorsunuz . Arkadasim ben oyuna 2 ayda 13 bin kc yükledim 2 premium aldim ve bunlardan daha fazla emek harcadim indirdigim teap speak yüzünden çarim soyuluyor gmail adresi erişimim olmadigi için şifremi degiştiremiyorum . Yardimci olun artik yükledim 13 bin kc nin hepsinin esn kodlari ko pazarda duruyor yükledigim premiumlarin duruyor . 17.05.2020 tarhinde sabah 6 gbi uyudum öglen 2 gibi girdigimde çarim soyulmuştu saatlerini kontrol edin. Isteyin hesab dökümümü atayim ko pazar ve kullandigim bankanin sizde oyunda yüklenen cash saatleri ile kontrol edin