Page 6 of 22 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 211
    Banned
    Quote Originally Posted by asasin677 View Post
    Hayir jr ye gİren ezİk afk kalan ezİklerle mİ uĞraŞalim pre potu kaldirmissiniz bİ jr İÇİn 500 adet pot harciyoruz onami yanalim ÜstÜne deva kesecekken runtİme hatasi aliyoruz onami yanalim hangİ bİrİnİ yapalim bİ gÜncelleme yaparken ÖbÜr yerden bozuyorsunuz sabah a kadar bekle karŞiliĞi bu olsun cok saĞolun mÜkemmel İŞ yaptiniz alkiŞlarr
    Potsuz oynayın kardeş en iyisi.
    Aresde öyle okçular var. Çarı uzaktan arçır atıyor. Potmot derdi yok. Adamın hiçbir derdi yok. Banlansa bile dert etmiyor. O derce dertsiz yani.

Gözünüzü seveyim düzeltin şu run time error hatasını, oyuna girdikten sonra atıyor!

Senior Member
    Premium Potlar Ares'te 38m coinse pazarda satılıyordu NPC'deki potlar 58m. Zaten parayı zor kasıyorduk. Hiç iyi olmadı malesef.

Senior Member
    Hani yav bayram etkinliği ?
    Yine mi vega 1-1

Pre potlar ile ilgili yapılan güncelleme tam bir facia gb nin değerini arttırmak için farklı bir güncelleme yapılabilirdi

Junior Member
    runtime hatası almaktan canım çıktı..

Banned
    Ne vegaymış arkadaş en boş server olympia etkinlik yok.

Slotlar genie çoklu pc işgal altında devam ediyor...

Çok boş geldi güncelleme doğru düzgün birsey yapılmamış anlamadım gitti

KEYBOARD TIP de hangi tuşun nasıl kullanıldığını gösteriyor fakat Y harfi değil T harfi olacak o (walk/run)
    pre potların kalkması üzücü.

Ya siz bu Veganın adını 1+1 olarak değişsenize, daha mantıklı olur. Yıllardan sonra Knighta başladım, ona da Vegada başlamak gibi bir hata yaptım. Şu zamana kadar gördüğüm en kötü server. Her açıdan berbat ( Pazar, pk , farm) Ne yaparsanız yapın bu serveri adam edemessiniz. Hatta bu etkinlikten dolayı ne kadar boş beleş adam varsa iyice doldurdunuz serverda, daha da beter oldu.