Page 13 of 22 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 121 to 130 of 211
    Hep Pazar’dan 5-6 kya aldığım 1920 potları kullanıyordum günlük ortalama 200 mana harcayan birisi olarak 5k olan mana 7k olur günlük 200k zararım olur ama günlük 384848 saat farm atıp saat başı 10m kasan adamın net geliri 8e iner GB artar gene ben karda olurum, öte yandan genie slotları 5000 mana ile rehinleyen mageler ağırlık sıkıntısından dolayı sürekli oyuna bakmak zorunda kalırlar AOc gibi farmlar coins geliri düşük olduğu için falan filan işte mantıklı bir güncelleme
    Düzenli oynayan bir insan drakiden manasını çıkartır
    Sembol görünmesi olayı aslında güzel olmuş ama tam olarak çalışmıyor
    Ayrıca np sıralamasında olan karakterler taaa fizandan görünüyor artık farmerler daha kolay town atabilir
    Yeşil çizginin kaldırılması çok iyi olmuş
    Vegayı da artık bi salın ama ya olmuyor işte Altara da özel event yapın kaldı çar 82de

Bi de son olarak bu güncelleme Altar serverinde bana 25 m mal oldu çünkü deva da sıra bendeyken error verdi ve atıldım deva canı %10 idi
    Tamam oyun eski tamam sabahlara kadar çalışıyorsunuz da oyunun biz kullanıcılara sunduğu herhangi bir sorunsuz problemsiz şey yok cidden zor mu bu kadar?

Junior Member
    Quote Originally Posted by Sparity_ View Post
    Pandemi döneminde bir exp boss event gördük mü? Hayır
    Kayda değer bir indirim gördük mü? Hayır
    Oyundaki hilecileri kökünden kazıyacak bir çözüm oluşturuldu mu? Yine hayır
    Ancak orta halli ara ara expini kasan jrsine giren küçük çaplı pk yapan insanları resmen oyundan soğuttu bu güncelleme.
    Resmen insanlar nasıl bırakır temalı bir güncelle"me" olmuş.
    Altına imzamı atarım. Pot güncellemesi beni etkilemedi. Zira sürekli dc pre alan ve dc pot kullanan biriyim. Ancak bu sadece benim durumum ve binlerce oyuncu şikayet ediyor bu durumdan. Evlere kapandığımız bu dönemde oyuncuya yönelik neden hiçbir şey yapılmadı? Memnun olmayan müşteri potansiyel olarak kaçacak müşteridir. Şunu demeye çalışıyorum ki oyunun mevcut halinden memnun olmayan binlerce kişi ilk güzel alternatif gördüklerinde ceketini alıp gidecektir.

Senior Member
    Premium potların aynı fiyattan oyuna geri getirilmesi gerekiyor. Bu iş oyuncuya büyük balta vurur. Yani özellikle mana potu oyunda su gibi giderken potların bu denli pahalılaştırılması çok kişinin bırakmasına sebebiyet verecektir. Pottan vurmicaktınız...
    Last edited by IBlackWicked; 05-21-2020 at 03:35 PM.

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Yan karakterim olan 80 level Priest karakterimi BDW girer eğlenirim diye asla kasmıyordum. Diez'de kırmızı kutu 300k, girdiğim BDW'lerin bir çoğunda 50-60 pot harcıyorum. Zararına da olsa eğlencesine giriyordum. O zevkin de içine edildi.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Pandemi Knight Online ve NTT için çok büyük bir şanstır. Bu şansı da çok güzel değerlendirdiler. Fakat oyuncuya güzellikler yaparak değil. Onları daha çok yolma teknikleri bularak...

Diez oyuncusuyum; pandemi olmasaydı, bu yaz son 5 yılın en vasat en boş Diez'ini görecektik. Kışın ortasında bile server bomboştu. Eminim tüm NTT yöneticileri yatıp kalkıp Coronaya dua ediyorlardır.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Pandemi sona ersin, o zaman göreceğiz. Oyuncunuzu nasıl yöntemlerle oyunda tutmaya çalıştığınızı.

Senior Member
    Pazarda soullar 5k arkadaşlar ne tatava yaptınız yav dc presi olanlarda mastero alsın 5.4e pot kullanıcaklar işte.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ugu_MsGpR75x View Post
    Pazarda soullar 5k arkadaşlar ne tatava yaptınız yav dc presi olanlarda mastero alsın 5.4e pot kullanıcaklar işte.
    areste 5k ya getir bana o halde

Senior Member
    Quote Originally Posted by ugu_MsGpR75x View Post
    yeni server açıldığında 5k dan potu nereden bulacaksın göreceğiz. Bulduğunda onu nasıl alacaksın göreceğiz.
    Last edited by IBlackWicked; 05-21-2020 at 03:34 PM.

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    gb düşerse farmcılar pazarcılar bırakır beyler

Oyunun oyun olmadığını nttgame öğrendi sizde öğrenin.
    JustInTime