Page 22 of 22 FirstFirst ... 12202122
Results 211 to 214 of 214
    1 hafta oldu 2 hafta 3 hafta 1 ay. Gerçekten böyle bir yönetim sistemi yok Oyuna yeni başlayacak olan yada hali hazırda Vegada oynayanlar da biraz akıl varsa gb fiyatları hazır yüksekken neyi var neyi yok satar , adam akıllı başka bir servera geçer.

Junior Member
    Birde Bu genie illeti haddinden fazla maksatını aşmış bulunmakta efenim .güzel bir çalışma bekliyorum sadece exp kasanların kullanabileceği . ne kadar boş adam varsa genie açıp bütün slotları işgal etmekte pek bir kazançları olmamakla birlikte boş yere fuzüli slot işgal etmektedirler . takdiri sizlere bırakıyorum . bu şekilde oynayın diyorsanız böyle olmaz malesef . boş dağa genie açan gördüm .

[QUOTE=Eryudes;2082630]Merhaba arkadaşlar,

Bugün yapılan güncelleme ile birlikte,

1- Oyun içi etkinlik takviminde yer alan eski saatler sunucu saatine göre yeniden güncellendi.

2- Klan liderlerinde gözüken Nickname altı yeşil çizgi artık Accredited klan ve üzerinde gözükebilecek.

3- [COLOR="#FF0000"]Yeni NP Derece Arayüz Sistemi Oyuna Eklendi![/COLOR]
    A. Derecede yer alan karakterlerin adları uzaktan görünebilecek.
    B. NP Simgeleri Party arayüzünde gözükebilecek.
    C. NP Simgeleri ALT tuşu ile bakabildiğiniz skor tablosuna dereceye göre sıralanmış şekilde gözükebilecek.
    D. NP Simgeleri Chat bölümünde Nickname başında gözükebilecek.

D Bölümünde yer alan güncellemeyle birlikte, altta yazan birisine pm atmak istediğimizde başında simge varsa, sağ tıkladığımızda '@ Nick' şeklinde çıkıyor ve pm açılmıyor. Nick in önünde uzunca bir boşluk oluşmakta.

Junior Member
    Yaratıklardan pot düşme yüzdesinin indirmişler.Hemde baya indirmişler.Bugün gerçekleşmiş bu olay.