Results 1 to 8 of 8

OTP Bağlantı Sorunu

Merhabalar,

Knight online oyununa başlamak için oyunu indirdim, sanırım otp olmadan oyuna giriş yapılmıyor ve sonrasında otp işlemlerini sitede belirtilen atımları harfiyen uygulayarak denedim. Fakat programa girdiğim, mesaj olarak gönderilen Id ve AuthCode bilgilerini girdiğimde

SE3010: Failed to certify authentication code.
    şeklinde hata alıyorum. Hem tekrar kod gönderme işlemi için hemde üyelik silmek için npoint almam gerektiği(ücret ödemem gerektiği) yazıyor. Yani ben sizin oyununuzu oynamak için sizin programınızı indireceğim, programdan veya sizden kaynaklı olan, hatalı gönderilen mesajdan ötürü oyuna giremeyeceğim ve tekrar kod almak için ücret mi ödeyeceğim?

Bu durum tamamen sizden kaynaklıdır ve gelen mesajda ki kodlar geçersizdir. Bu durumu düzeltmek için yeniden kod talep ediyorum. Eğer gönderme işlemi yapmayacaksanız OTP siteniz üzerinden oluşturduğum hesabımı silmenizi rica ediyorum. Eğer iki işlemi konusunda da yardımcı olmayacaksanız durumu adli merciye taşıyıp kişisel verilerimin silinmesi için ücret talep edildiğine dair hakkınızda yasal işlem başlatacağımı yazılı olarak dile getiriyorum. Yardımlarınızı beklemekteyim. İyi günler

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Bu konu hakkında OTP > ICS/OTP kategorilerini izleyerek Destek Bileti göndermeniz gerekmektedir.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by DizzyMaskTeam View Post
    Merhaba,

Bu konu hakkında OTP > ICS/OTP kategorilerini izleyerek Destek Bileti göndermeniz gerekmektedir.

İyi forumlar.
    Ordan ticket göndermek içinde npoint yani ücret talep ediyorlar denedim.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    En az 1 NPoint olan başka bir hesaptan da bilet gönderebilirsiniz.

Quote Originally Posted by DizzyMaskTeam View Post
    En az 1 NPoint olan başka bir hesaptan da bilet gönderebilirsiniz.
    oyuna yeni başlıyorum hocam başka herhangi bir hesabım yok

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

[SE3010] hatası AnyOTP cihazına AuthCode'nin yanlış yazılmasından dolayı kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda elinizdeki kod eski olması halinde bu hatayı yine alırsınız. AuthCode'nin doğru yazıldığına dikkat ederek tekrar deneyebilirsiniz, elinizdeki kod eski ise OTP ID & Doğrulama Kodu'nu tekrar gönderip doğru bir şekilde girerek sorunu çözebilirsiniz.

OTP ID bölümüne “ko” yazmayı ve programı aktive etme sırasında internet bağlantınızın olmasına dikkat ediniz.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

[SE3010] hatası AnyOTP cihazına AuthCode'nin yanlış yazılmasından dolayı kaynaklanmaktadır. Aynı zamanda elinizdeki kod eski olması halinde bu hatayı yine alırsınız. AuthCode'nin doğru yazıldığına dikkat ederek tekrar deneyebilirsiniz, elinizdeki kod eski ise OTP ID & Doğrulama Kodu'nu tekrar gönderip doğru bir şekilde girerek sorunu çözebilirsiniz.

OTP ID bölümüne “ko” yazmayı ve programı aktive etme sırasında internet bağlantınızın olmasına dikkat ediniz.
    1. Konuda belirttiğim gibi kodu yanlış yazmadım. Kod geldi yazdım bu hatayı aldım ve sonra tekrar tekrar denememe rağmen aynı hatayı vermeye

2. Kodu tekrar almak istediğimde benden ücret talep ediliyor.

Bu oyun ile ilgili herhangi bir yetkili bu doğrulama kodu konusunda veya benim OTP de yer alan kişisel bilgilerim ile birlikte üyeliğimin silinmesi konusunda yardımcı olmayacaksa daha fazla beklemek istemiyorum.

Doğrulamayı yapmak konusunda veya OTP sistemi üzerinde yer alan hesabımın bilgilerim ile tamamen silinmesi konusunda yardımcı olacak mısınız?

KVKK tarafından belirlenen 30 günlük dönüş süreniz için bekliyorum. Umarım yardımcı olursunuz. İyi günler.