Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

Investagation your account has been blocked acil yardim

öncelikle merhabalar iyi çalişmalar 18.05.20.2020 de gelen res sonrasi investagation your account has been blocked sorunuyla karşilaştm hiç bir şeklde 3.nesil program kullanmadim yada sorunlu bir olaya dahil olmadim account acilisi bana aittir tüm esn kodlari ve açiliş tarihi bellidir 5seneyi aşkin süredir ayni accountla oyundayim maradonda pazar yapiyordum ve res geldi sonrasinda karşilaştigim durum bu loglarim kontrol edilsin hiç bir farkli noktadan hesaba giriş yapilmamiştir hiç bir oyun kurallarina aykiri bir durum sergilenmemiştir tabiri caizse küfür bile edilmemiştir anlam veremedim hesbaimda 350gb değerinde item mevcut bunuda göz önüne almanizi talep ederek olumlu dönüşlerinizi bekliyorum.

Junior Member
    bilet gönderildi dönüş alamadığımdan ve merakımdan dolayı konu açtım bilginize

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Foruma konu açılması, bilet sırasını hızlandırmamaktadır. Bu nedenle sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz. İlgili kategoride yoğunluk varsa geç yanıt gelebilir. Normal şartlarda 72 saat içerisinde biletlere yanıt verilmektedir.

İyi forumlar.