Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

9 itemli 9 çitinli warrior sen jr girme.

Vega da 4 mage 1 rogue 1 warrior 2 pri denk geldi partiye aha dedim alırız bugün.
    Waride 9 item 9 çitin set var ve berserker.
    Ya kardeşim biz mage olarak dragonları zaten kesiyoruz minotoru zayen kesiyoruz 4 mage ya 4
    Bu arkadaş ne doom soldier ne de trol warrioru kesti şaka gibi ya mageler tw ye ölürken bu arkadaş sürekli dragona minotora dalıyor şaka gibiydi valla pes.
    KARUS OLMAYIN VEGA DA DEVAYA HASRET KALIRSINIZ.
    Last edited by Emr_vM6LyGeF; 05-20-2020 at 09:33 PM.

Senior Member
    Siriusta da karuslar jr alamıyordu. Vega'da da durum aynıymış. Karus sevdasından vazgeçmek gerek. ciddi IQ problemi olan arkadaşlar hep karus oluyor zannımca. Başka açıklaması yok.

Senior Member
    Quote Originally Posted by erdicosk View Post
    Siriusta da karuslar jr alamıyordu. Vega'da da durum aynıymış. Karus sevdasından vazgeçmek gerek. ciddi IQ problemi olan arkadaşlar hep karus oluyor zannımca. Başka açıklaması yok.
    Yav öyle adamlar var ki karusda para olsa human basacam. Devayı göremedik kaç haftadır.

Senior Member
    Rosetta tam tersi.

21 gündür 1 kere bile lunar war kazanamadık.

1 human için 3 karus düşüyor. JR'ye 100 human katılıyorsa 300-500 karus katılıyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Bence genel olarak bir durum söz konusu hala birden çok pc ile jr girenler mi dersin heal atamayan priestler mi dersin bunlar karus el morad olayı değil burda avuç avuç para var meselesi, eline iyi bişeyler al daha çok kazanırsın şu oyunu netten bişeyler izleyip öğren bari daha çok kazanırsın diye diye dilimizde dil bitti bu arada sirius da hummanım

Senior Member
    Tamamen ego aynı durumla karsilasiyoruz surekli itemi olan boss kesme sevdasında mage eli düşüp kanser olmamak için doom a 56 vururken ya okçu yada warior arkadaslar boss kesmeye çalışır genelde mage doomu 1 dkkada kesiyorsa boss u 1.5 dkkada kesiyor warior için tam tersi 30 saniyede doom keserken 3 dkkada boss kesemiyor.... İşte bu farkı yıllardır çözemedik burnundan kıl aldırmayan mele ler saolsun kazanmak istemediğin jr ye niye tıklarsın.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    mage peşindeki doomu alan birkaç akıllı oyuncu görmüştüm ve gözlerim yaşarmıştı.
    consume & adapt

Banned
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    mage peşindeki doomu alan birkaç akıllı oyuncu görmüştüm ve gözlerim yaşarmıştı.
    Mage ve priest peşindeki doomları almak çok JR kazandırır.
    Ben şahsen sadece o doomları takip ediyorum. Uzaksa bile ok atıp çağırıyorum yanıma doomları.

Melelerdeki genel problem o ortalık doom tw falan dolu adam hala magenın cektıgı boss a dalıyor sebebini bir türlü anlamış değilim. Herhalde ben sağlamım doomla tw ile mi uğraşacam modundalar sanırım.

Senior Member
    Maalesef klavye tuşlarına item basmıyor

Bu oyunda şöyle bir oyuncu türü var ve bunlar yıllar geçse bile hiç değişmediler ve JR kaybetmenin vücut bulmuş halleridir bunlar.

1- Bende item var neye vursam ölür kazanırız diyenler
    2- Sende item yok ondan kaybettik diyenler

Bahsettiğin warrior 1 numaraymış gibi oynuyor ama JR sonrası sorsan sana 2 numaralı cümleyi kuracaktır