Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Cheat Reports İle İlgili

Merhabalar öncelikle buraya bildirim yapmayın diyorsunuz ama Cheats Report Bölümüne actıgımız konular takip edilmiyor bakılmıyor kaç gün geçiyor adamlar slotta tren yapıyor ne genie var ne bişey mob cıkmadan moba kosuyor burdaki konulara bu kadar hızlı cevap veren yönetici arkadaslar oraya neden bakıp GM lere bildirim yapmıyor cok merak ediyorum?
    Last edited by NativeBrutal; 09-19-2021 at 11:23 PM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Cr bölümündeki tüm raporlar en ince detayına kadar inceleniyor ve bu nedenle yoğunluk olabiliyor, şikayetlerinizin sonuçlanmasını sabırla bekleyin.

İyi forumlar.

Senior Member enezx's Avatar
    Eğer bir koxperı anlık reportlamak istiyorsan discord kanalını tavsiye ederim bazen ava çıkıp sunucu sunucu gezip moradondaki koxperların nicklerini bırakıyorum en fazla 1-2 saat sürmüyor işlem görüyor fazlasıyla pratik.

Ama CR bölümünün moderatörleri farklı, ceza sistemi için şartları var ve sırayla işlem yapıyorlar genel foruma sen açtın o açtı direk karışıklık olur CR mantığı biter herkes ortaya konu açar. Zaten forum kurallarına da aykırı bu durum.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Discord linki varsa alabilir miyim?

Senior Member PLea's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lia_yQUw8Cnj View Post
    Discord linki varsa alabilir miyim?
    https://forum.nttgame.com/forum/show...%C4%B1ld%C4%B1!

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Anlık TPT Tarzı hile bildirimlerinizi USKO Discord kanalımız üzerinden yapabilirsiniz.

Knight Online Discord Kanalı

Discord üzerinde 10 ya da üzeri seviyede olan oyuncularımız Hile Bildirim kanalını kullanabilmektedir.
    Bu kanalı kullanabilmek için aşağıdaki formu eksiksiz ve hatasız doldurmanız gerekmektedir.

Not: Aktif olarak kullanılmayan, daha önce illegal programdan dolayı ceza almış karakterlere yetki verilmeyecektir.

Discord Yetki Formu

Junior Member
    Selamın aleyküm öncelikle hayırlı günler
    adamlar macroyla her gün bize ks atıp çalışıyorlar bunlar doğru yapıyor da biz para verip giene alıyoruz yanlış yapan biz miyiz ? aylık 1000 tl pusha para veriyorum adamlar macroyla bizi eziyorlar eğer bunlar burada duracaksa bende pusha para vermeyip macroyla kasayım hem paramızı verip hemde eziliyoruz bu konuyla ilgileniceğiniz düşünüp buraya şikayet formumu doldurdum ilgileneceğinizi düşünüyorum inşallah ilginizi çekmeyi başarmışımdır
    Last edited by SkCLucky; 01-03-2021 at 12:04 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by XanderChaos View Post
    Selamın aleyküm öncelikle hayırlı günler
    adamlar macroyla her gün bize ks atıp çalışıyorlar bunlar doğru yapıyor da biz para verip giene alıyoruz yanlış yapan biz miyiz ? aylık 1000 tl pusha para veriyorum adamlar macroyla bizi eziyorlar eğer bunlar burada duracaksa bende pusha para vermeyip macroyla kasayım hem paramızı verip hemde eziliyoruz bu konuyla ilgileniceğiniz düşünüp buraya şikayet formumu doldurdum ilgileneceğinizi düşünüyorum inşallah ilginizi çekmeyi başarmışımdır
    Merhaba,

Lütfen aşağıdaki yönlendireceğim konuyu inceleyiniz, raporlama hakkında tüm detaylar yer almaktadır.

Raporlama Hakkında

Ek bir sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Junior Member
    Aynen öyle

bu videoda çıplak giren birisinden şikayetciyim banlanmasını istiyorum
    Last edited by NativeBrutal; 06-15-2021 at 09:34 PM.