Results 1 to 10 of 10
    Member
    Infractions
    0/1 (3)

Red face Kurian Master 20 skili - Divide Armor.

Öncelikle merhabalar. kurianın master 20 skilinde sorun oldugunu düşünüyorum.

karşı ırka karşı hiçbir sorun olmadan çalışıyor. karşı ırkta hiçbir sorun yoktur. Fakat

açıklamasının türkçesi : 5 saniye boyunca bir hedefin hareket hızını ve Defansını % 50 azaltır

açıklamasında Target diyor yanı Z,Q ile target seçebildiğimiz oyunda canavarları moblarıda target alabiliyorsam canavarlarıda kırması gerekmez mı ? açıklamasında just orc tarzı birşey yazmıyor, target diyor.

skillin moblara karşı düzgün çalışmadıgını söylemek istedim. bu konuda açılmıs daha once konu varsa bilmiyorum. bu konuda bilgisi olanlar ya da düzenlenme yapılabilirse sevinirim.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Divide Armor moblarda çalışmamaktadır. İlgili beceri sadece ırklarda çalışmaktadır.

Moblara çalışsa çok dengesiz olur. Düşünsene torment üzerine kırınca bosslara tek atıyorsun.

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    skill açıklamasının düzeltilmesi gerekli o zaman bence yanıltıcı

Senior Member
    Peki thunderstorm ile ilgili ne diyeceksiniz? Skill calismiyor %0 kit 100 u gecik denedik bos charlar ile tutmuyor

Senior Member PLea's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Sadece bir yetenek açıklaması hatası, gerekli görüldüğü takdirde düzeltilebilir.

Quote Originally Posted by 54Berkann54 View Post
    Öncelikle merhabalar. kurianın master 20 skilinde sorun oldugunu düşünüyorum.

karşı ırka karşı hiçbir sorun olmadan çalışıyor. karşı ırkta hiçbir sorun yoktur. Fakat

açıklamasının türkçesi : 5 saniye boyunca bir hedefin hareket hızını ve Defansını % 50 azaltır

açıklamasında Target diyor yanı Z,Q ile target seçebildiğimiz oyunda canavarları moblarıda target alabiliyorsam canavarlarıda kırması gerekmez mı ? açıklamasında just orc tarzı birşey yazmıyor, target diyor.

skillin moblara karşı düzgün çalışmadıgını söylemek istedim. bu konuda açılmıs daha once konu varsa bilmiyorum. bu konuda bilgisi olanlar ya da düzenlenme yapılabilirse sevinirim.
    Sadece bu değil, Drakeys Curse becerisi "Inflicts 500 damage to Cursed target for 15 seconds and 30% additional damage by Mage" yazıyor. ("by priest" yazım hatası, koreko açıklamasında mage yazıyor)
    Pk da atıldığı kişiye mageler %30 daha fazla vuruyor ama yaratıklara çalışmıyor. Çalışsa expte jr lerde çok faydası olurdu.
    Bu becerilerin hepsine "Does not apply to monsters" yazılsa olurmuş

Member
    Infractions
    0/1 (3)
    kurianın elden geçirilmesi gereken birçok şeyi var sanırım ama sadece nerflenmiş. faydası olacak şeyler göz ardı edilmiş

Senior Member
    Nickname
    Juliett
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    WeWillRockYou
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Kurianın çok daha büyük sorunları var. Divide armorun moblara çalışmasını beklemek biraz fanteziye kaçar.

Junior Member
    bu oyuna bu skili koyan adamdan allah razı olsun. net. o kadar net ki. kelimeler kifayetsiz kalır.