Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Exclamation Mause Kullanımı Hk Bilgisi Olanlar Rica ediyorum ilgilensin..!

Öncelikle iyi akşamlar ben bir konuda bilgi almak istiyordum iyi bir bilgisayar ve internete sahibim ayrıca bir logitech g300s mause ve aynı şekilde klavye kullanıcısıyım çeşitli birçok oyun oynamaktayım ve tuş atamalarını çoğu oyunda olduğu gibi Knight Online üzerindede yapıyorum ve benim genie ile kasmış olduğum slota gelip kutu alamayan çoğu insan seni videoya aldım yok şöyle yok böyle gibi yıldırma politikası güdüyorlar saatler ks atıp trade yolluyor küfür ediyorlar bende diğer charımı getirip slotu geri alıyorum fakat ben kendi ağzımlada oyundaki seni video aldık diyenlerede söylüyorum ben makro kullanmıyorum ben tek tuş ataması yapıyorum örneğin sağ tuşa wolf atıyorum sol tuşa I yazıyorum inventory kolay açılsın diye veya jr girişlerinde Sw ayarlayıp herkese hızlı sw atıyorum bu tarz kullanımların yasak olmadığını yayıncılardan ve moderatörlerden duymuştum bunu adamlar oyun içi pm ile söylediğimde ise olaydan bi haber şekilde tuş ataması yapıyormuşsun kendi ağzınla itiraf ettin falan diyorlar ben sizden bu konu hakkında net bilgi almak istiyorum eğer tek tuşu bu şekilde atamak yasak ise ben bu konuda sizin görüşlerinizi alıp ona göre bundan sonraki oyun içi hareketlerimi tekrar gözden geçirmek istiyorum.

Junior Member
    Zulema slotlarda ks serbest slotlar hiçkimsenin değil ayrıca makronun her türlü kullanılması yasaklandı bu makro mause klavyede dail internet cafecisin 2 3 charım var diyorsun reis oturtur aynı yere bak keyfine bizede saatlerce ks yapılıyor sıkıntı olmuyor bence öyle yap bak biz genie kullanıyoruz zaten dediklerini geniede yapıyor

Junior Member
    Yorumun için teşekkür ederim ama net bir açıklama olmaması bu konuyu iyice karmaşık hale getiriyor bence bir adım atılmalı.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ban politikasına göre sözde macro program macro mause klavye vb gibi kullanımlar zindanla cezalandırlır.3 defa zindana giren hesaplar sınırsız ban yer.
    Lakin Gm ler farm slotlarındaki playerlere olabildigince göz yummakta ısrarcılar . bu konu ile ilgli formda konu açtım konuyu silmeleri 3 dk surdu.
    Gm in sabah nasıl uyandığına bağlı olarak o gün morali iyise sen zindana düşmeden kasablirsin keyfince.Yok morali bozuksa Atar zindana dahada istesrse banlar.
    Net acıklamaları var bu konuda.

Moderator NightOwl's Avatar
    Herhangi bir tuşa atama yapabilirsiniz. Macro veya 3. party program kullanmıyorsanız, yazılanlara aldırış etmemelisiniz.

Ek olarak, Mod Team Lead'in konu ile ilgili açıklamasını paylaşıyorum;
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Tek tuşa makro atamak yasak, herhangi bir tuşa atama yapmak serbest. Makronun anlamı zaten otomatiğe bağlamaktır ve yasak olan budur. Farenin ya da klavyenin herhangi bir tuşuna kolaylık olsun diye I harfi atayabilirsiniz. Böylece inventory açmak kolay olur. 7 8 9 0 tuşları klavyede uzak tuşlardır bunları farenin herhangi bir tuşuna atayabilirsiniz.

Junior Member
    Yıl 2020 ve geniş bir oyuncu kitlesi olan bir MMORPG oyununda skill-tuş düzenini değiştiremiyoruz. Gülerler buna... Nedense çok basit bir geliştirme olduğunu düşünüyorum. AgeOfEmpires (15+ yıllık oyun, reklam amaçlı değil kült bir oyun olduğu için yazdım) da bile mümkünken.
    1'den 9'a skill koyulacak ya da F1-F2-F3 gezilecek.
    Bi zahmet mouse yan tuşuna -8-9-0- ayarlayınca da sorun olmasın.