Results 1 to 9 of 9

Post Kral olan kişi Reklam yapabilirmi

kendi twich reklamını yukarda yazı ile geçmesi normalmi bir kralın ??

Cezası varsa ekran resmini aldım Yönlendirirmisiniz

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Bu konudaki şikayetlerinizi Cheat Reports kısmına yapabilirsiniz.

Ban Politikasında cezası mevcut.

Junior Member
    up up up bu ne yaf reklam nedir ayip

Teşekkür ederim oraya paylasıyorum İyi Çalışmalar

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Kralın üstten geçtiği yazılar uygunsuz ise yaptırımı var fakat kendi Twitch kanalı paylaşımı uygunsuz olarak nitelendirilirmi bilemem.

Quote Originally Posted by FEROBERTOTV View Post
    Kralın üstten geçtiği yazılar uygunsuz ise yaptırımı var fakat kendi Twitch kanalı paylaşımı uygunsuz olarak nitelendirilirmi bilemem.
    Bencede Arkadaşım bir yaptırımı olması lazım bende isterim yukarda twitchimin reklamı olsun ondan para kazanayım. yukarda şimdide satılık takı var almak isteyen pm atsın diyor komedi gibi

Senior Member
    Kanka adam event yapıyordur, hile hurda olmadığını görmek için gelin takip edin diyordur.

Quote Originally Posted by erdicosk View Post
    Kanka adam event yapıyordur, hile hurda olmadığını görmek için gelin takip edin diyordur.
    kardeşim ben aynı sw deyim bu kralla ben kral adayı olamam olmam da zaten klanım seviyeli insanlarla dolu 40 yakın aktif var. içimizden adam sokup 3 gun once seçim günu baktım cocuk yazıyor arkadaslar oyu bu adama verin ve milleti ayartmaya kalkmış klan kuralım gelin krallın allysinde olacaz diye klandan attık sorun degil ama adam bu şekilde sagdan soldan para vererek oy toplamış. hadi Kabul... yap lafım yok yukardan twich yayınlamak yanlıştır millet o twitchlerle para kazanıyor.. bilgin vardır belki .. krallık sistemi beni bildigim Sw deki adamların görevlerini yapmak için czde adam ayarlarsın bu şekilde yürür savas zamanı bütün klanları bir araya getirerek savas duzenersin ve komuta verirsin yukardan. Twitch adresini degil ama herkesin TWİTCH VAR
    Last edited by GameMasrterinfinity007; 05-20-2020 at 02:50 PM.

Junior Member
    bugun kü twitch kanali paylasimi ve mesaj bolumune pazar alani muamelesinden sonra krala guvenim kalmadi. İlgili ksc leri paylasabilirim. Boyle rezalet olmaz yani.