Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Senior Member muhendsis's Avatar
    Nickname
    Dreamway
    Class
    KO -> Kurian
    1-2 gun once buna benzer bi konu gordum. Arkadasin biri "Discord konu disi" kanalinda KO ile ilgili soru sordugu icin banlanmis. Ben de dusuncelerimi paylasmak istedim. Ilgili Mod: "kimseye kafamiza gore ceza vermiyoruz, baniniz 48 saat sonra acilacaktir, iyi forumlar" demis, konuyu kilitlemis. Konu kilitli oldugu icin bir sey yazamadim.

Oyunda ve Discord'da babasinin ciftligiymis gibi davranan, userlerin ayni zamanda musteri oldugunu unutan kisiler var. Bir kisi ayni sikayeti yapsa sorun kisisel diye dusunebilirim ama bir den fazla kisi ayni durumdan sikayetciyse ortada bir sorun var demektir. Buradan ilgili kisiye sesleniyorum: Forumda veya Discord'da yetkinin olmasi seni diger userlerden ustun yapmaz. Onlari kucuk gorme ve asagilama hakki vermez. O yetkiler sana insanlara hizmet etmen, yardimci olman icin veriliyor, asagilaman icin degil. Yardimci olmak istemiyorsan birakip gidebilirsin. Yerine gorevini hakkiyla yapacak biri mutlaka gelecektir.

Bu kisilere gerekli uyarilarin yapilmasini, uyarilari dikkate almayip devam etmeleri takdirde yetkilerinin ellerinden alinmasini talep ediyorum.
    Last edited by muhendsis; 05-20-2020 at 11:13 AM.

Junior Member
    güzel bi cevap vermek yerine klayesini alan geliyor tarzı şeyler yazıp disordan atmak ne kadar mantıklı olur kaç kişi aha şikayetci bu durumdan

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Uygunsuz üslubunuz ve cevabı verilmiş soruların tekrarı üzerinde ısrarcı olmanız dolayısı ile discord kanalımızdan süresiz olarak ceza aldınız. Üzülerek söylemek istiyorum ki hesabınız tekrar aktif edilmeyecektir. Yeni bir hesap ve güzel bir üslup ile aramıza tekrar katılabilirsiniz.

Ek olarak, konuşma geçmişleriniz diğer görevli arkadaşlarımızın da bilgisi dahilindedir.

İyi forumlar.

Tags for this Thread