Results 1 to 7 of 7

Hayırlı geceler Sayın Oyun Yetkilileri

MERHABALAR OYUNDA ELLE KEİLAN KESERKEN ZİNDAN HAPİS CEZASI YEDİM YEMİN EDİYORUM HERRHANGİ BİR İLLEGAL PROGRAM KULLANMADIM VEYA OYUN İçİNDE BİR KARAKTERE ARGO KONUŞMADIM BU CEZAYI NEDEN ALDIM BUNUN DÜZELTEMESİNİ istiyorum OYUN ID:ICash bu konu hakkında yardımınızı bekliyorum bana verilen cevap aşağıdaki şekildedir
    Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Fark etmiş olduğunuz gibi karakteriniz oyun içi Davranış Kurallarını ihlal etmeniz nedeniyle Disiplin Zindanına gönderilmiştir. Disiplin Zindanına gönderilen tüm oyuncular oyuna devam edebilmek için bu bölgeden ayrılmak zorundadır.

Lütfen sizi bu bölgeden çıkaracak olan görevi tamamlamak için aşağıdaki adımları gerçekleştiriniz:

1. Power Up Store’dan “Punishment Stick + Wing” eşyasını satın alın.
    *** Lütfen hapis görevini tamamlayıp hapisten çıkmadan Punishment Stick eşyanızı yok etmeyiniz, çöpe atmayınız.
    2. Satın almış olduğunuz “Punishment Stick + Wing”i [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.
    3. İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürün.
    4. Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkış yapın.
    5. Discipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick kaybolacaktır.
    6. The voucher’ı daha sonra [Vendor] Kayra’a iade edip kanadınızı alabilirsiniz.

Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için lütfen Davranış Kurallarını dikkate alınız.

Saygılarımızla,
    NTTGame Destek Ekibi
    LÜTFEN ÇARIMIN İNCELENMESİNİ İSTİYORUM

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Biletinize gerekli yanıt verilmiş, bundan sonraki oyun deneyiminizde daha dikkatli olmanızı öneriyorum.

İyi oyunlar.

en ufak illegal bir program kullanmadım cezamın sebebi nedir haksız yere bir ceza hesabın incelenmesini istiyorum

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by emreogut View Post
    en ufak illegal bir program kullanmadım cezamın sebebi nedir haksız yere bir ceza hesabın incelenmesini istiyorum
    Merhaba,

Bilet yollayarak bir inceleme talebinde bulunmuşsunuz ve destek ekibi inceleme yaparak size gerekli yanıtı iletmiş. Temiz bir kurulum ile legal bir şekilde oynamaya devam edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Hesabınız zaten detaylı incelemeler sonucu ancak %100 emin olunduğunda cezai işlem uygulanıyor. İncelemelerin sonucunu destek ekibi yanıtında zaten belirtmiş, dilerseniz karakterinizi disiplin zindanından çıkararak temiz bir başlangıç yapabilirsiniz.

ABİ YEMİN EDİYORUM ŞU RAMAZA MÜBAREK GÜNDE İLLEGAL BİR PROGRAM KULLANMADIM ABİ YANLIŞLIKLAR OLUYOR ADAM CANLI YAYINDA YANLIŞ BAN YİYENLER VAR ABİ BU HATANIN DÜZELTİLMESİNİ TALEP EDİYORUM YOU TUBE CANLI YAYINDA BAN YİYOR
    https://www.youtube.com/watch?v=d_uiSE8i6MA İZLEYİN

Abİ ben hakkim olani İstİyorum Şu ramazan mÜbarek gÜnde haksiz olsam yazmam bİle