Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Senior Member

Exclamation Mage Hasarı HK.

Merhaba,

Oyunda Magelerin, yaratıklara, diğer Joblara oranla, çok daha fazla vurması gibi bir durum söz konusu.

Gerek Draki Kulesi olsun, gerek Juraid Eventi olsun, gerek BOSS kesmek olsun.. Her yaratığa Mage karakterleri çok daha fazla vurmakta. Eşyası olmayan Mage bile daha fazla vuruyor diğer Joblardan. Bu durumun eşitlenmesi gerektiği görüşündeyim.

Slot mafyası Mageler ise tüm slotlara çökmüş durumda ve başka bir Job ile KS atmak mümkün değil. Yetmiyormuş gibi Genie altına Macro açıyorlar. Bu biraz adaletsiz değil mi? Diğer Joblar ile aynı oranda vurursa daha dengeli olacaktır. Bunun için yaratığın; FR/LR/IR 'lerini arttırmak yeterli olacaktır.
    Last edited by frk5917ozky; 05-19-2020 at 05:34 PM. Reason: Düzenleme.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Siz bu oyunu hangi kafayla oynuyorsunuz anlamiyorum. Makro acmis kisileri banlatmak yerine bir jobun elinden haklari almak istiyorsunuz. Bir okcu 1 vs 1 o slota girsinler kim alir ? Mage dedigin jobun iki nova ve 70 80 skili var bunlarda seri vurulan skiller degil nasil ustun olabiliyor ? Full 3 bir mage 56 skill ile doom soldier mobuna en fazla 2.2 k vurur peki warrior ? Full 3 en az 5k okcu 3/5 ile warriordan seri bp pri warrior kadar vurur. Yani magenin neresi ustun ?? Defansi en dusuk mob. Sw sine kadar her turlu seye mahkum. Bi alan skili var onada care kolay talia. Bu mage jobundan istediginiz nedir anlamadim kalksin bitain rahatlayin. Bence siz makro acmis o cok pc li adamlari banlatmanin derdine dusun bakis aciniz cok yanlis

Senior Member
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Siz bu oyunu hangi kafayla oynuyorsunuz anlamiyorum. Makro acmis kisileri banlatmak yerine bir jobun elinden haklari almak istiyorsunuz. Bir okcu 1 vs 1 o slota girsinler kim alir ? Mage dedigin jobun iki nova ve 70 80 skili var bunlarda seri vurulan skiller degil nasil ustun olabiliyor ? Full 3 bir mage 56 skill ile doom soldier mobuna en fazla 2.2 k vurur peki warrior ? Full 3 en az 5k okcu 3/5 ile warriordan seri bp pri warrior kadar vurur. Yani magenin neresi ustun ?? Defansi en dusuk mob. Sw sine kadar her turlu seye mahkum. Bi alan skili var onada care kolay talia. Bu mage jobundan istediginiz nedir anlamadim kalksin bitain rahatlayin. Bence siz makro acmis o cok pc li adamlari banlatmanin derdine dusun bakis aciniz cok yanlis
    1 e 1 durumlarda, yaratıklara Mage'den fazla vuramazsın. Magenin PK alanlarına dokunan yok, novasına veya başka şeyine dokunan da yok. Sadece yaratıklara vurduğu hasar; diğer joblar ile aynı olacak. Nerenle okudun anlamadım.

Draki Kulesinde okçu ile 800 vurduğum moba; adam mage karakter ile 5K vuruyor? Juraid keza aynı şekilde.. Bosslara okçu ile 300 vuruyorsam adam Mage ile 1500-2000 vuruyor?

Bir şey değişsin demiyoruz. Sadece yaratıklara diğer karakterlerle aynı vuracak.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    yazık sakat galiba
    consume & adapt

Senior Member
    Ayrıca Mage SW'ye falan mahkum değil, SW SC denen bir şey var, onun dışında NPC'den bile SW alabiliyor artık zaten.

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    yazık sakat galiba
    Anan sakat kanka.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by frk5917ozky View Post
    1 e 1 durumlarda, yaratıklara Mage'den fazla vuramazsın. Magenin PK alanlarına dokunan yok, novasına veya başka şeyine dokunan da yok. Sadece yaratıklara vurduğu hasar; diğer joblar ile aynı olacak. Nerenle okudun anlamadım.

Draki Kulesinde okçu ile 800 vurduğum moba; adam mage karakter ile 5K vuruyor? Juraid keza aynı şekilde.. Bosslara okçu ile 300 vuruyorsam adam Mage ile 1500-2000 vuruyor?

Bir şey değişsin demiyoruz. Sadece yaratıklara diğer karakterlerle aynı vuracak.
    Sen draki mageylemi siralamaya giriyorsun guzel kardesim. Mage kacarak gecmek zorunda. 1 v 1 de okcuda warrior da bp pride mageden cok rahat slot alir. Doom soldier yada cop slotlarinin1 v 1 de mageye kaptirman imkansiz. Mage oynuyorum kardesim okcumda var oyle bir dunya yok. Senin tek derdin draki. Onda da kendi jobunda siralamaya giriyorsun zaten.

Senior Member
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Sen draki mageylemi siralamaya giriyorsun guzel kardesim. Mage kacarak gecmek zorunda. 1 v 1 de okcuda warrior da bp pride mageden cok rahat slot alir. Doom soldier yada cop slotlarinin1 v 1 de mageye kaptirman imkansiz. Mage oynuyorum kardesim okcumda var oyle bir dunya yok. Senin tek derdin draki. Onda da kendi jobunda siralamaya giriyorsun zaten.
    Ne farkeder kardeş benim sıralama umrumda değil, Mage gerek JR olsun gerek Draki olsun çok daha rahat kesiyor. Okçuyla altına gir bakıyım kesebiliyor musun Draki Bossunu? Okçuyla da kesmek zorundasın, kaçarak ve dolandırarak. Hemde 500-800 vurara uzun uzun kesmek zorundasın.. Ya Juraid üstünlükleri ne olacak? Ya Boss kesme üstünlükleri ne olacak? 7 Mage 1 Priest slota gelip Genie kurup gitmeleri ne olacak? Yaratığı Z'ye bile alamazsın.

Mage olmadan Devayı bile zor kesiyoruz hadi odaları boşver. Çöp slotlarında da TS basmış seri seri skill atan işini bilen bir Mageden kutu almak çok zor.
    Last edited by frk5917ozky; 05-19-2020 at 05:47 PM. Reason: Düzenleme.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    mage aç oyna madem o kadar güçlü geldi sana, fındık kadar beynin yok burda boş yapıyosun
    consume & adapt

Senior Member

Exclamation

Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    mage aç oyna madem o kadar güçlü geldi sana, fındık kadar beynin yok burda boş yapıyosun
    Ya hadi kalk bsg, belli bu da slot mafyacılığı yapıyor genie altı macro ile o kesimdendir