Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 17
    Senior Member

Lightbulb Delos kapansın..

Gblerınde yukselmesıyle delosu gelır kaynağı haline getirip buralarda insanların görev yapmasını bişey oldumu 20 çarla 1 adama hücüm etmesini önlemek amacıyla delosun kapanması lazım mesela vegada su etkinlikler gb artışı sebebiyle human ırkında belli bir topluluk var delosta diğer ırktan hiç kimseye müsammaları yok eğer karşı ırktan birini kesemiceklerini anlayınca 15 20 çarla hücum ediyorlar şuan zaten delosun savaş dışında bi halta yaradığıda yok ya delos kule içinde karşı ırka atak kapansın yada komple kapansın benim düşümcem budur...

Ahh be dostum heryerde var böyle insanlar. Anlaşmışlar kendi aralarında. Bence de en büyük sorun 10 pc ile slot kapatmak onun önüne gecmeleri lazım. Ama cash satiliyo ya sıkıntı yok senin dedigin hayatta olmaz. Buraya bosuna öneri filan yazma zaten umursanmiyor

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Delos tüm serverlarda yıllardır koxper mekanı. Fakat herhangi bir çözüm yok. Koxpa dair en büyük engelleme, oyun içinde "koxp" yazınca; kelimenin sansürlenmesi... xD

Senior Member
    Quote Originally Posted by Mcoskunnnn View Post
    Ahh be dostum heryerde var böyle insanlar. Anlaşmışlar kendi aralarında. Bence de en büyük sorun 10 pc ile slot kapatmak onun önüne gecmeleri lazım. Ama cash satiliyo ya sıkıntı yok senin dedigin hayatta olmaz. Buraya bosuna öneri filan yazma zaten umursanmiyor
    Dediğini çok iyi anlıyorum sonuçta yıllardır bu oyunu oynuyorum da son 1 yılda iyicene cılkını çıkardılar adamın yaraktıklarına yanlışlık dokunsan sankı evlatlarını vurmuş gibi hissediyolar direk parçalama moduna geçiyolar geçen arkadaşım yıllar sonra oyuna başladı delosa gitti bana söylediği cevap ben tekrar oyunu bıraktım dedi adama görev bile yaptırmamışlar o kadar diyorum...

Doğrudur delos öyle hep. Burda sorunlar çözülmez düzelmesini beklemek saçmalık zaten Dediğim gibi firma oyuncularin isteklerini hiç umursamıyor çark dönüyor sonuçta. Kendi halinde takilcan. Şu slot kapatıp 10 pc ile girenler yada pazara 10 tane char acanlarin önüne gecseler oyun daha güzel olcak ama bunuda yapmiyolar o yüzden çokta umursama bosver

7 Paper 7 ii ile farm yapmaya calısıp tek yediğinizde soluğu forumda mı alırsınız hep ? 10 m kasıp siteye satmak yerine keşke item yapsanız da böyle konular açmak zorunda kalmasanız

Quote Originally Posted by OLMSYDSNMZBYLE View Post
    7 Paper 7 ii ile farm yapmaya calısıp tek yediğinizde soluğu forumda mı alırsınız hep ? 10 m kasıp siteye satmak yerine keşke item yapsanız da böyle konular açmak zorunda kalmasanız
    Herkes senin gibi gb yapıp siteye satamiyor daha ben 10m bile satmamisimdir siteye mesele dusuk itemle biseyler yapmak ama cetelesmekten bahsediyoruz burda sen ne anladin anlaşılan sende o cete uyelerinden birisisin yada 5 6 pc slot kapatanlardan anlaşıldı

Senior Member
    delosta sadece kale kalıcak diğerleri cz ye taşınacak

Junior Member Shadowst41ker's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Ben de bunu anlamıyorum. Neden çözüm bulmak yerine kökü kazınmak isteniyor?

Senior Member
    Slot mafyaları her yerde..