Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Jamadar Talia.

Jamadar Talia.

Knight online tarihince talia olayı hep var olmuştur günümüze kadar. Ki, jamadar neden yok sorusu akıllar da soru işareti oluyor. Her çeşit anti talia'nın bulunduğu bu oyunda bi jamadar eksik. Bu unutuldu mu ? Yoksa jamadar ilah falan mı edinilmeye çalışıyor. Belki bir çok arkadaş şuan sitem edebilir. O da şu yüzden bu itemlerin bir piyasası var ve düşmesini istemeyen bir kitle. Ama bu oyun bir ticarethane değil. Oyun olduğunu unutmayalım. Jamadar talia bu oyunda bir eksikliktir net.

Senior Member
    Nickname
    Alnilam
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Elminester
    Race
    El-Morad
    jamadarların AP si zaten düşükken birde jamadar talia çıkarsa bu silah çöpe dönüşür.
    piyasasının düşmesinden ziyade kullanıcısı kalmaz.
    antisinin sadece kalkan ve takıdan alabileceğimiz bir silah tasarlanmış yani.
    oyunun tasarımı şuan böyle bana göre çok mantıklı.

bir mage olarak soyluyorm jamadar silahlari zaten 10 olmadikca cok damage atmiyor taliasi cikarsa tamamen cop olur ha talia jamadar 20 olur 10 olur ona birsey diyemem

Katılıyorum AP düşük olmasına. yalnız kullanıcısı olup olmaması bir nevi ilgilendirmiyor veya çöp olması. Ne nice itemler çöp olmadı ki 2. Bir arkadaşımın yorumun da ki Talia 20 vesaire olur söylemine de katılıyorum.

Senior Member
    Jamadarın olayı zaten antisi olmaması..

Senior Member
    Quote Originally Posted by roo_EsvmhuWX View Post
    Knight online tarihince talia olayı hep var olmuştur günümüze kadar. Ki, jamadar neden yok sorusu akıllar da soru işareti oluyor. Her çeşit anti talia'nın bulunduğu bu oyunda bi jamadar eksik. Bu unutuldu mu ? Yoksa jamadar ilah falan mı edinilmeye çalışıyor. Belki bir çok arkadaş şuan sitem edebilir. O da şu yüzden bu itemlerin bir piyasası var ve düşmesini istemeyen bir kitle. Ama bu oyun bir ticarethane değil. Oyun olduğunu unutmayalım. Jamadar talia bu oyunda bir eksikliktir net.
    Jamadar talia eklenmesi demek zaten TALİA yüzünden getirilen bir silahı çöp etmektir. Aresde diezde +10 silahlarla 500 vuruyorsun, 500? Niye? Talia var, dd25 var, iron set 3 var? Ee bide istiyorsun Jamadar talia gelsin cidden boş yapmayın ya.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    oyunda talia olmasını anlamsız buluyorum, kullanmam, kullananı da hoş görmem.
    consume & adapt

her türde talia varsa jamadar içinde gelmeli

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    jamadar taliası olamaz kafasında bazı değişik canlılar var fakat mevzu jamadar kutsal item olduğu için antisi yoktan ziyade jamadar taliadan sonra oyuna entegre edilmiş olduğundan taliası yok sonradan eklenmesi gerekirdi fakat oyundaki sınıflar adına bu tarz düzenler ne yazık ki yapılmıyor yönetim ve oyun sahibi saldım çayıra mevlam kayıra havasındaydı hep

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Eski serverlerde DD kafalık yanına Talia Jamadar giyilebilse oyunda bir tane asas kalmayacağı için olabilir mi bu eksiklik?

Page 1 of 2 12 LastLast