Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Pazarda sattığım itemlerin parası gelmedi

vegada pazarda sattığım 2 adet itemin parası gelmedi tickette attım cevap verende yok ne yapmalıyım bir önerisi olan var mı?

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Yolladığınız bilete gelecek olan yanıtı sabırla bekleyiniz. Biletinize yanıt gelmeden yeni bir bilet yollamayın ve biletinizi güncellemeyin. Aksi halde biletinizin yanıtlanma süresi uzayacaktır.

İyi forumlar.

şöyle bişey olmuş olabilir mi benim başıma geldi de.
    Mesela yeşil kutuyu 1.650.000 ye kuruyorum fakat bazen oyunda ki bugdan dolayı noktayı koymuyor yada erken koyuyor. mesela 1.65.0000 gibi yapıyor
    böyle olunca koydugun item 165 coinsten koyuyor o yüzden koyarken dikkat et. Başına bu gelmiş olabilir satıldıgına dair ekran görüntün varsa anlayabiliriz.

Quote Originally Posted by trabzonkutahya View Post
    şöyle bişey olmuş olabilir mi benim başıma geldi de.
    Mesela yeşil kutuyu 1.650.000 ye kuruyorum fakat bazen oyunda ki bugdan dolayı noktayı koymuyor yada erken koyuyor. mesela 1.65.0000 gibi yapıyor
    böyle olunca koydugun item 165 coinsten koyuyor o yüzden koyarken dikkat et. Başına bu gelmiş olabilir satıldıgına dair ekran görüntün varsa anlayabiliriz.
    Malesef bu benim başıma geldi. Oyuna gelen bu güncellemenin mantığı nedir bilmiyorum ama 3 kere bu yüzden itemim bedavaya gitti. Bu güncellemenin geri alınması ya da stabilleştirilmesi gerek. Bu kullanıcı değil oyunun hatası.