Results 1 to 5 of 5

your account has been blocked

ticket attım ama cevap bile verilmedi hala hesabım blokeli beklemekte. paramun slotunda genie ile level kasarken hesabım dc oluyor ve sonra bu deniliyor , aynı gün içerisinde macro kullanmaktan hapis cezası verip , kanadı aldıktan sonra level kasarken macro kullanılmamasına ragmen hesap blokeleniyor bunun araştırılmasını istiyorum aldıgımız premiumlar çekilen 5 biin cash , alınan 8 genie paketi herseyi de incelenebilir...

V3 c1 sol paramun slotu
    nick : BettyEzme

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bilet gönderdiyseniz lütfen farklı bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden gelecek olan yanıtı bekleyiniz. Biletler sırası ile kontrol edilip mümkün olan en kısa sürede geri dönüş sağlanmaktadır.

Geçmiş olsun.Umarım bir yanlışlık vardır.
    Çok isteyen değil,bedelini ödeyen hak eder.

Junior Member
    cevap falan verilmicek kardeşim. 6 gündür ticket cevabı bekliyorum umursamıyolar artık. zaten para akıyor

Quote Originally Posted by mmc_n4YxLMZR View Post
    ticket attım ama cevap bile verilmedi hala hesabım blokeli beklemekte. paramun slotunda genie ile level kasarken hesabım dc oluyor ve sonra bu deniliyor , aynı gün içerisinde macro kullanmaktan hapis cezası verip , kanadı aldıktan sonra level kasarken macro kullanılmamasına ragmen hesap blokeleniyor bunun araştırılmasını istiyorum aldıgımız premiumlar çekilen 5 biin cash , alınan 8 genie paketi herseyi de incelenebilir...

V3 c1 sol paramun slotu
    nick : BettyEzme
    hapis cezası yedi isen bilgisayarın temiz değil. bir makro programı bilgisayarında yüklü olabilir. caps look , makro vs. gibi programlar bilgisayyarında yüklü ise ceza alman için geçerli bir neden. bu programı açıp açmaman önemli değil. keşke hapis yedikten sonra pc ye bir format atsaydın.
    Geçmiş olsun, umarım güzel sonuçlar alırsın