Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Angry server makrocudan geçilmiyor

server makrodan geçilmiyor herkes makro açmış kafasına göre takılıyor kimse ilgilenmiyormu?

hiç gm ler girip gezmiyormu eskiden herşey güllük gülistanlıktı şimdi panayır gibi olmuş heryer heryerde ...

delil isteyen bi zahmet girsin oyunda rosetta 1 ve 2 de özellikle moradon gavolt spoiler giant bulcan silan slotlarını dolaşsın hoş delil yükleyincede bişey farketmiyor adamlar hala at koşturuyorlar...

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Lütfen bildirimlerinizi cheat reports kısmına yapın.

Hocam zaten o slotlarda ne kasıyorlarki adamlar reportsluyorsun

Suc evet ama birazda gb durumu droplarıda göz önüne al herşeyi kısıtlıyorsunuz işinize nasıl geliyorsa adam worm 30 gün koxp bıraksa kimsenin umrunda olmaz niye kimseye zararı yok ve gereksiz koxp mevcut ama demek istediğim makro knıght normal her oyunda var mevcut ve yasak değil bu kadar

Junior Member
    abi o kadar cok makro varki hangi birini çekip göndereceksin. sadece altı üstü gmlerin 10 dakıka slotları gezmesı yeterli bunun için boşuna cr isteyip durmayın. gezilecek slotların hepsi belli.

Junior Member
    GAME MASTER rosettada savage slotlarına gel makronun kralı ile tanış gelin bi bakın reportlamaktan bıktım hiç bişi olmuyor

gmler baksınlar datalara makrocu slotta bi 1 saat takısanız kafayı yersınız
    Last edited by GamesDepot; 07-01-2020 at 12:46 PM.

Member Hitdevil's Avatar
    Nickname
    DaywalkeR
    Class
    Warrior
    Clan
    TlTANS
    Server
    Gaia
    Race
    El-Morad
    Makrodan reportladığım adamı (hem video hemde pm'den itirafını yolladım) tam 15 gün aynı slotta izledimgünde 5 kez gidip duruyormu diye kontrol ettim, sonra sıkıldı başka slota gitti. Söyleyeceklerim bu kadar.

Senior Member
    Haklısın, ben yeni başladım. CZ de gördüğüm kadarıyla ağırlıklu okçular kullanıyor. mouse kombosunu biliyorum ama bu yaptıkları mouse kombosu falan değil. İllaki report'u beklemesin GM'ler lütfen, arada CZ ye çıkıp kontrol sağlayabilirler artık kontrol nasıl yapılıyorsa bilmiyorum.