Results 1 to 5 of 5

Thread: Ms rezaleti hk.

Angry Ms rezaleti hk.

Öncelikle herkese merhabalar,
    Yaklaşık 10 gündür günde 10-15 arasında yani toplamda en az 100 tane ms ye girdim
    sonuç tamamen rezillik en fazla 10 tane drop almışımdır oda karakterim olan asas drobundan yani dex veren bir takı alamadın sayı az değil çıkan droplar tamamen çöp denen türden bu konu hakkında aşağıda soracağım sorular hk yanıt verilmesini temenni ediyorum.

-oyunda lwl durumuna göre drop değişiyor mu?
    -eğer değişiyorsa neden düşük lwl li karakterlere ms çıkıyor.
    -dc flash drop oranında etkiliyse en az 100 dropta normal premiumsuz birine göre ne kadar fark ediyor.
    -bu konuda başka şikayetler var mıdır?
    -oyunda oyuncu yararına güncelleme yapılmayı düşünüyor musunuz?

not:karakterim 59 lwl dir.

Kardeşim msleri direk çöpe direk hicbirşey atmıyor günde 10 20 ms girdiğim oldu ama drop nerdeyse sıfır onlara gireceğim zamanda gider wormda farmlarım serverin drop oranı zaten rezalet

Senior Member FEROBERTOTV's Avatar
    Yapılan açıklamalara göre drop oranlarında oynama olmadığı söyleniyor dostum fakat yaşadığın durum can sıkıcı olabiliyor .

Junior Member
    Nickname
    MrXioneS
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    dc pre haricinde droplar daha iyi sanki kardeşim

Bende şunu anladmki master i açık karaktere drop oranı daha iyi. 59 level altı karakterlere çok drop atmıyor. Bu şans falan değil. Çünkü cz çarımla 10 ms e giriyorsam min 5-6 drop alıyorum. Ardream çarımla 15 ms e giriyorum max 2-3 drop alıyorum