Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Npoints hesaba geçmemesi..

arkadaşlar oyundaki power up store dan hesabıma 2400 npoints yüklemek istedim ve kredi kartımla gereken ödemeyi yaptım. ödemeniz gerçekleşti/onaylandı ekranı çıkmasına rağmen npoints hesabıma geçmedi. bu işlemin ardından ben bağlantı vb hatalardan dolayı olmadığını düşünüp aynı işlemi tekrar gerçekleştirdim ve bir kez daha 2400 npoints yükleme işlemi yaptım. ikinci işlemde de bir sorun olmadı ve ödeme başarıyla gerçekleşti. ancak yine de hesabıma geçen bir npoints bulunmamakta. şu an hesabıma 4800 npoints geçmesi gerekiyor. ancak herhangi bir şekilde npoints yüklemesi yok. bu konu hakkında bilgili olan yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa ya da daha önce başına gelmiş tecrübeli arkadaşlar varsa bu durumu çözebilirsek çok sevinirim. şimdiden teşekkürler..

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Konuyla ilgili yetkili açıklaması şu şekilde;

İyi oyunlar.

Junior Member
    peki teşekkür ederim ama ödemeler ne olacak ? ödeme iade mi edilecek yoksa bu bakım bitince yapılan ödeme yapılan npointsler hesaba mı aktarılacak ? bunun hakkında da bilginiz var mı ?

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Satın almış olduğunuz NPoint hesabınza yüklenecek sık sık kontrol etmeyi unutmayın.

İyi oyunlar.

Junior Member
    peki ala.. teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için..