Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Exclamation Account Creating Abuse

Hesabımı dün açtım direk 400npoint yükleme yaptım, bu hafta da premium çekecektim. Gece bakım yapılana kadar oyundaydım şimdi bakımdan sonra ilk kez girmeyi denedim oyuna giremiyorum Account creating abuse diye bir yazı çıkıyor önüme sebebini bilmiyorum. Siteden knight online departmanına ticket attım ama lütfen bi ilgilenir misiniz. uzun aradan sonra tekrar oyuna döndüm böyle bir hatayla karşılaşmak istemem

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by safakdorak View Post
    Hesabımı dün açtım direk 400npoint yükleme yaptım, bu hafta da premium çekecektim. Gece bakım yapılana kadar oyundaydım şimdi bakımdan sonra ilk kez girmeyi denedim oyuna giremiyorum Account creating abuse diye bir yazı çıkıyor önüme sebebini bilmiyorum. Siteden knight online departmanına ticket attım ama lütfen bi ilgilenir misiniz. uzun aradan sonra tekrar oyuna döndüm böyle bir hatayla karşılaşmak istemem
    Gün içerisinde birden fazla hesap açılması durumunda karşılaşılan bir hata mesajı diye biliyorum. Destek bileti gönderdiysen eğer sabırla beklemeni tavsiye ederim.

Forumda araştırma yapınca şu mesaja ulaştım.
    GM demiş ki;
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Rutin kontrolleri esnasında aynı IP üzerinden birden fazla giriş ya da yine aynı IP üzerinden birden fazla açılan hesap olması durumunda bu hesaplar inceleme nedeni ile kapatılır ve inceleme neticesinde uygun görülmesi durumunda bazı hesaplar kullanıma tekrar açılır ya da kural ihlali görülen hesaplar süresiz olarak erişime kapatılmaktadır. Bilet gönderdiyseniz lütfen biletinize gelecek olan yanıtı bekleyiniz.

Junior Member
    Yeni serverda hesap açmak için uğraştım ilk açtığım hesapta hata aldım sitede, sonra tekrar hesap açtım denedim filan yapamadım. O yüzden birden fazla hesaba giriş yaptım da çok saçma değil mi? İllegal bir şey yok ortada. Yine de teşekkür ederim yanıtınız için.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Yukarıda belirtildiği gibi, gün içerisinde birden fazla açılan hesaplarda karşılaşılan bir durumdur. Bilet göndermeniz gerekmektedir. Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi gerekli yanıtı verecektir.

Junior Member
    Yanıtlar ne kadar süreyle veriliyor tahmininzce? Cidden böyle saçma bir hesap bloklama olamaz ya. Başka hiçbir oyunda böyle şeyler olmuyor. Oto loot filan aldım farm yapacaktım char bloklandı durduk yere.

Tags for this Thread