Results 1 to 3 of 3

Thread: Otp bilgi

Junior Member

Otp bilgi

Merhaba iyi günler bir kaç soru icin rahatsız ettim ;

1-Örnek:

OTP kayıtlı numaram kaybolduğunda ve hiç ulaşamadığım halinde tarafınıza bilet gönderdiğimde hesabin butun bilgileri olsa destek veriyormusunuz herşeyi ama herşeyi olsa destek vermiyorsanız cözüm icin neler yapmam lazım hiç bir cözüme ulaşamazsak hesaba hiç bir şekilde giriş sağlayamiyacakmıyım ?

2-Örnek:

Hattımı kaybettim yetkili oparatörden aynı numarama ait otp kurulu hattımın yedek sim-kart' satın aldım sonrasında OTP ICS servisine giriş yapmam gerekti tekrardan doğrulayacı kod göndermek istedim SMS' gelir mi yedek simkart olduğu icin bütün bilgilerim sıfırlanıp SMS gelmemezlik durumu yaşaanır mı SMS'gelmese sorun yaşıyor olsak nasıl bir desteğiniz olur ?

3-Örnek:
    Hattımı iptal ettim ama otp kayıtlı numaram olduğunu unuttum tekrardan actırdım 1 sene hat tekrardan actırma durumu var 2 örnekte olduğu gibi ICS OTP servisinde aynı numara olduğundan SMS' gelmeye devam eder mi ?

4-OTP programını hem bilgisayarımda hem birden cok telefonda kullanabilirmiyim ve ne kadar sağlıklı olur ikinci bir telefona kurmak istiyorsam otp doğrulayıcıyı kaldırıp ( 2 ) adet mi doğrulama kodu göndermem lazım yoksa kaldırıp 1 adet doğrulama kodunu 2 telefona kurabilirmiyim ve birinden birisinin otp girişinde şifre yanlış girdiğimde 2 program birden mi blocklanmış olur ?
    bunlar icin bilgi verebilirseniz cok cok sevinirim kafamda hep soru işareti olarak kaldı kendimi nasıl güvenceye alabilirim diye sormak istedim olabilecek durumlar hakkında.

Senior Member enezx's Avatar
    1.örnek: otp numarasının sorumluluğu size ait kaybolursa hesabınız gider
    2.örnek: numara sizdeyken sms gelmeme gibi bir durum olursa bilet atıp çözüme ulaşabilirsin
    3.örnek: numara aynı olduğu sürece aynı numaraya sms gelir
    4.örnek: hem bilgisayara hem de bir kaç telefona yüklenebilir. Her cihaz için ayrı ayrı id şifre alman gerekiyor 5 cash karşılığında
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Konu ile ilgili 16.02.2019 tarihinde genel bir bilgilendirme yapıldı ve Destek Sistemi üzerinden gelen E-mail ve ICS telefon numarası değişimi talepleri işleme alınamayacağı bilgisi verilmiştir.

Resmi açıklama

Konu hakkında detaylı bilgi için Müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.