Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Member murgod's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad

VEGA'da Oturarak Tek Charla Günde +50m Kazanmak İsteyenler İçeri

Bunu pazarda al-sat yaparak kazanacaksınız peki ama nasıl? Vega'da kârı yüksek olan HİGH CLASS itemlerle yapacaksınız.
    Bunlar: Raptor , İron İmpact , İron Bow , Shard
    Bunların +6 ve +7 sini buyda alıp sellde satacaksınız. 2 aydır takip ediyorum bu slotu ve gördüğüm kadarı ile bu işi 10 pc ile tek adam yapıyor.
    Raptor +7 yi 75 e alıp 85 e satıyor rahat bir şekilde. Bende denedim ks atıp sattım gerçekten güzel kâr bırakıyor. Sizde deneyin.

Senior Member
    yine bir pazarcının kalbi kırılmış

Senior Member EraJacque16's Avatar
    o adamı 2 defa raporladım, tüm charları birbirinin aynı, karus warrior üstü çıplak elde bayrak, 10 char buyda 10 char sellde ip gibi dizili, multi client vs. olduğuna eminim ama hiçbirşey yapılmadı.
    consume & adapt

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    o adamı 2 defa raporladım, tüm charları birbirinin aynı, karus warrior üstü çıplak elde bayrak, 10 char buyda 10 char sellde ip gibi dizili, multi client vs. olduğuna eminim ama hiçbirşey yapılmadı.
    multi client dediğiniz tek bilgisayarda çoklu char açımı
    adamın her karakteri için bilgisayarı ve premiumu varsa zaten senin kadar legaldir neden bir şey yapılsın
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Member murgod's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    adamın her karakteri için bilgisayarı ve premiumu varsa zaten senin kadar legaldir neden bir şey yapılsın
    Gelip senin pazarının üstüne pazar kuruyor o işi yapmanı engelliyor sadece kendisi sahiplenmiş orayı.

Bende şikayet ettim incelenektir deniliyor ama cezası verilmiyor. Yaptığı suçu açıkça göstermeme rağmen. Cezasını alana kadar şikayet etmeye devam edeceğim.
    Last edited by murgod; 05-19-2020 at 05:48 AM.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    pazarda görsen anlarsın neden öyle dediğimi, milimi milimine aynı hizada, aynı mesfae aralıkla aynı yöne bakıyorlar aynı pazarı kuruyorlar.
    consume & adapt

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Adamın o kadar bilgisayarıda olabilir güzel bi pc si var ise tek pc den 10 dan fazla charda acabilir. Bunlara bronz pre cekip pazarda yapabilir.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by MTrK View Post
    Adamın o kadar bilgisayarıda olabilir güzel bi pc si var ise tek pc den 10 dan fazla charda acabilir. Bunlara bronz pre cekip pazarda yapabilir.
    Tek bilgisayardan çoklu char açmak ban sebebi. Eğer ban yemiyorsa her karakteri için bir bilgisayarı var demektir
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    +6 alım tezgahından satın alıp, satış tezgahından satmak kârlıdır. Kısmen katılıyorum ama sandığın gibi kolay değil ve abartı. Sen 1 kişiye ks attığın zaman başka 1 kişi de sana ks atıyor. Günde 20 kişi ks atıyor ve tradeden satışını yapan çok kişi var. Sen a.f.kyken senden 1m fazla verip alıyor, satarken de 1m fazla verip satıyor. Şansın varsa günde 1-2 tane alıp satarsın. Ticaretle uğraşmak boş iş. Vasıfsızların işi.

Senior Member
    Oyundaki hiç bir mafya ya bir şey yapılmıyor taciz olmadığı sürece
    Taciz Sözle sataşma , pazar tutma

Aklıma şu geldi postundaki amaç o pazardaki herife kıl olup karı çok güzel sizde yapın diyip ksyi kızıştırmak mı ben tutunamadım başkalarını yönlendireyim ki

ks kızışsın o da kazanamasın misali

bu sadece ön yargıdır kusura bakma bahsi geçen kişiyi de bilmem ben siriustayım

çünkü vakti zamanında bu tip konular bu sebeple buraya açıldı