Results 1 to 8 of 8

Hacked Account Inv* Today is the last day of premium service

arkdaşlar chara girmek istediğimde bu sorun ile karşilaşiyorum nedeni nedir?
    normal nttgame siteye giriş yapabiliyorum hatta ticket de gönderdim.
    Fakat normal oyuna giriş yapamiyorum.
    Geçici şifre aldim giriş için denedim yine ayni hatayi veriyor.
    Normal site girişde sıkıntı yasamiyorum.
    Giriş ID yazip farkli şifre giriyorum yine ayni hatayi veriyor.
    kendi normal şifremi yazincada ayni hata.
    Arkadaşimin charina giriş yapabiliyorum bir sıkıntı yaşamiyorum.
    Kendi charimda neden böyle?
    Bu tür sıkıntı yaşayan kişi yada kişiler var mı?
    Umarım bu sıkıntıyı atlatan arkadaşlarımız vardır aramizda.
    Varsa anlatabilir mi ne yapmam gerektiğini.
    Hiçbir illegal bir şey yoktur kullanmadım.Mause bile 10 TL lik eski mause bir yanlış olacağini düşünmüyorum.
    Gmail vb. herşeyim sıkıntısız, çalınma vb yoktur.Beni gerçekten cok soğuttu oyun.
    Ticket cevabi bekliyeceğim bu arada.ESN PREMIUM kodlari hepsini yazdım gönderdim.

Senior Member enezx's Avatar
    Attığın bilete cevabı bekle senden bir kaç bilgi isteyebilirler hesabın sana ait olduğu doğrulanınca bir problem olup olmadığına bakılıp yoksa açılır
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Quote Originally Posted by enezx View Post
    Attığın bilete cevabı bekle senden bir kaç bilgi isteyebilirler hesabın sana ait olduğu doğrulanınca bir problem olup olmadığına bakılıp yoksa açılır
    Anladım Fakat sorun şu ki Neden ?
    Yani örneğin sitede kuralları okudum küfür vb. hakaratlerde bulunan bir kişi ilk cezasinda 3 gün banned vb.
    bende bir kişiye küfür etmiştim deli etti beni.Acaba bundan dolayi midir?
    Nedenini öğrenmek istiyorum sadece. Daha önce hiç ceza almadım örn. ilk ceza alçaklara hapis cezasi veriyorlarmış. bende sadece hesab hacked account Inv yazıyor.(teşekkür ederim bu arada hızlı cevabın için)

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Gerekli bütün bilgiler size destek biletiniz üzerinden sağlanacaktır. Biletinize yanıt gelmeden tekrar bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyin, bu biletinizin yanıtlanma süresini artıracaktır. Bu sürede biletinize gelecek olan yanıtı sabırla bekleyin.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Merhaba,

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Gerekli bütün bilgiler size destek biletiniz üzerinden sağlanacaktır. Biletinize yanıt gelmeden tekrar bilet göndermeyin ve biletinizi güncellemeyin, bu biletinizin yanıtlanma süresini artıracaktır. Bu sürede biletinize gelecek olan yanıtı sabırla bekleyin.

İyi forumlar.
    Anladım Fakat sorun şu ki Neden ?
    Yani örneğin sitede kuralları okudum küfür vb. hakaratlerde bulunan bir kişi ilk cezasinda 3 gün banned vb.
    bende bir kişiye küfür etmiştim deli etti beni.Acaba bundan dolayi midir?
    Nedenini öğrenmek istiyorum sadece. Daha önce hiç ceza almadım örn. ilk ceza alçaklara hapis cezasi veriyorlarmış. bende sadece hesab hacked account Inv yazıyor.
    Hesab Desteği verilmediğini biliyorum bundan dolayi ticket attim yukarıda belirttim zaten, ama forumda vardir birileri ban çeşitleri yada nedeni örneğin normal kişi illegal kullanan vs. bu kişi hesaba giriş yaptiğinda banned mi yazıyor yoksa benimki gibi mi yazıyor bunun nedenini bilen birileri vardir umarim.

Senior Member eren_t's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Yapılan bir hırsızlıkla ilgili olarak hesabın şüpheli bulunmuş ve incelemeye alınmış. Mesela bir hesaptan çalınan bir kaç eşyanın hesabında olması gibi vs.
    Arkadaşların dediği şekilde bilet atıp gerekli bilgileri verip beklemekten başka çaren yok.
    I am a normal guy who wants a normal life.

Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Yapılan bir hırsızlıkla ilgili olarak hesabın şüpheli bulunmuş ve incelemeye alınmış. Mesela bir hesaptan çalınan bir kaç eşyanın hesabında olması gibi vs.
    Arkadaşların dediği şekilde bilet atıp gerekli bilgileri verip beklemekten başka çaren yok.
    Anladım benim hesabımda OTP hatasi veriyordu sonra sinirlendim kaldırdım OTP. 1 hafta sonra charim soyuldu. Sonra Tekrar uzun ugraslar sonucu OTP telefonuma başarili şekilde yükledim.Pazardan felan item hiç almadım hep gem kutu + bastiğim itemleri sattim. Dediğin gibi bu durumdan dolayi olabilir.Ama keşke soygunculari banlasalardı. soyulan charin ne sucu olabilir ki. Teşekkür ediyorum yorumun için.

Bu arada bir hesaptan çalınan bir kaç eşyanın hesabında olmasi gibi. bu bana pek mantikli gelmedi normal paralarin üzerinde yazildiği gibi kod mu var. yada birisi item caldi pazara koydu satti.adamin sucu yok pazardan cekenin chari gidiyor.Şaşırtıcı. Ticket cevap geldiği zaman sizinle paylaşacam durumu