Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member

+9 HB +9 Raptor farkları neler sizce? Kullanmışlar

Arkadaşlar, çok konu okudum ama akla yatan cevap bulamadım kimi hb pri itemi der kimi raptor fazla seker yavaş der kimi hb apsi düşük der kimi hb uniq ve flame damage olduğu için sekmesi az ve flame damage yüzünden apsi düşük olsada raptorla aynı hatta bir tık fazla damage vurur diyor.

Bu işin aslı nedir, +9 raptor kullandım sattım biliyorum ama +9 hb kullanmadım bu yüzden net cevap öğrenmek istedim.

Mesela şimdi +9 raptorun parayı yine +9 raptora mı gömeyim yoksa hb'yemi?

İtiraf ediyorum okçu oynadım ama sarmadı hevesle açtım sonra bıraktım.

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Raptor +9 Atak gücü 205 bir çok yaratıktan +0 olarak elde edebiliyorsun. Atak hızı very slow ve range 2 olan eşyadır. Bu silahı kullanacağın rakiplere bakıldığında. Örneğin warriorlar String Of Skulls takar bu beltin antisinde Spear olduğu için daha az vurursun. Aynı şekilde priestin elinde kalkan olarak Dread shield olması nedeniyle vurduğun damage düşecektir. Ama bir çok yaratığa kıyaslayacağımız eşyadan daha fazla vurabilirsin.

Hell Breaker +9 Atak gücü 199 sadece mavi kutu, yeşil kutu ve draki boxdan elde edebilirsin. Bu sebeple eşyanın değeri raptora kıyasla daha değerlidir. Atak hızı slow ve range 1,5 olan eşyadır. Bu silahı kullanacağın rakiplere bakıldığında. Örneğin warriorlarda String Of Skulls takar bu beltin antisinde Clup olmadığı için daha fazla vurursun. Aynı şekilde priestin elinde kalkan olarak Dread shield var ise daha az vuracaksın.

Özet olarak Raptor Farm-Pk-Vs / Hell Breaker Pk - Vs- Farm
    Last edited by MlCHONNE; 05-18-2020 at 10:24 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    Raptor +9 Atak gücü 205 bir çok yaratıktan +0 olarak elde edebiliyorsun. Atak hızı very slow ve range 2 olan eşyadır. Bu silahı kullanacağın rakiplere bakıldığında. Örneğin warriorlar String Of Skulls takar bu beltin antisinde Spear olduğu için daha az vurursun. Aynı şekilde priestin elinde kalkan olarak Dread shield olması nedeniyle vurduğun damage düşecektir. Ama bir çok yaratığa kıyaslayacağımız eşyadan daha fazla vurabilirsin.

Hell Breaker +9 Atak gücü 199 sadece mavi kutu, yeşil kutu ve draki boxdan elde edebilirsin. Bu sebeple eşyanın değeri raptora kıyasla daha değerlidir. Atak hızı slow ve range 1,5 olan eşyadır. Bu silahı kullanacağın rakiplere bakıldığında. Örneğin warriorlarda String Of Skulls takar bu beltin antisinde Clup olmadığı için daha fazla vurursun. Aynı şekilde priestin elinde kalkan olarak Dread shield var ise daha az vuracaksın.

Anladım raptorda birincil iş farm hb de birincil iş pk, hocam uzun uzun yazmışın okudum sağol, her türlü hb

Senior Member DisobedienceX's Avatar
    Nickname
    Disobedience
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Artifact
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus

Ufak bilgilendirme; SOS Club antisine sahiptir. Hasar farki elemental damage ve rakibin resistleriyle alakalıdır. Misal rogue sınıfı m2 bastığında resist artışı olur ve vurulan meele skillerinde düşüş görülür.

Jamadar reis görüyorsan yeşillendir burayı

Senior Member

çok fazla yanlış bilgin var hocam 14 senelik bir oyun için. sos clup def içerir, hb kırmızı kutudan atar, ds de clup def yoktur. hiç bir şekilde hell breaker raptordan daha iyi değildir warrior için sadece görüntüsü ve nadir olması sebebiyle para eder.

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    çok fazla yanlış bilgin var hocam 14 senelik bir oyun için. sos clup def içerir, hb kırmızı kutudan atar, ds de clup def yoktur. hiç bir şekilde hell breaker raptordan daha iyi değildir warrior için sadece görüntüsü ve nadir olması sebebiyle para eder.
    Quote Originally Posted by DisobedienceX View Post
    Ufak bilgilendirme; SOS Club antisine sahiptir. Hasar farki elemental damage ve rakibin resistleriyle alakalıdır. Misal rogue sınıfı m2 bastığında resist artışı olur ve vurulan meele skillerinde düşüş görülür.

Jamadar reis görüyorsan yeşillendir burayı

Düzetlemeler için teşekkürler. Yanlış bilebilirim düzeltmeniz güzel olmuş. Teşekkürler.

Senior Member
    valla hiç o itemlere sahip olmadım ama hell breaker diyorum bunuda bizmi söyleyelim artık

Senior Member Evanescence_TR09's Avatar
    Nickname
    :_EVANESCENCE_TR_:
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    HanimShardimiGetir
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Lightbulb

Quote Originally Posted by Logan88 View Post
    Arkadaşlar, çok konu okudum ama akla yatan cevap bulamadım kimi hb pri itemi der kimi raptor fazla seker yavaş der kimi hb apsi düşük der kimi hb uniq ve flame damage olduğu için sekmesi az ve flame damage yüzünden apsi düşük olsada raptorla aynı hatta bir tık fazla damage vurur diyor.

Bu işin aslı nedir, +9 raptor kullandım sattım biliyorum ama +9 hb kullanmadım bu yüzden net cevap öğrenmek istedim.

Mesela şimdi +9 raptorun parayı yine +9 raptora mı gömeyim yoksa hb'yemi?

İtiraf ediyorum okçu oynadım ama sarmadı hevesle açtım sonra bıraktım.
    Avedon +9 düşünmez misin? Combo olarak çok memnunum. Sunucudan sunucuya biraz fiyat farkı olabilir.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bence pk için düşünüyorsak atak gücü daha iyi olan silahı tercih ederim. Artık Red Pot yok o yüzden o farklı kapatmak için daha fazla str ve atak gücü önemlidir.

Member IwillNeverDie's Avatar
    Nickname
    IwillNeverDie
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    HumanHunters
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Fiyat , 2.0 Range ve Attack yönüyle Favori Raptor.