Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Monster Stone Drop Oranları mı Düştü?

66 Level BP Priestim DC premiumum var, ms ve bus drobu olan bir yerde farm yapıyorum. Bugüne kadar yaklaşık 600 700 MS'ye girmişimdir. Bugüne kadar sadece 1 defa ROL alabilidim ve diğer dropları şöyle anlatayım 50 Monster stoneden toplam 3 veya 4 tane drop alıyorum ortalama. Bu oran normal mi yoksa gerçekten düşük mü? Çeşitli monster stone videoları izlediğimde en kötü millete 15 MS'de 2 veya 3 tane atıyor. Drop oranları mı düşürüldü?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    DC pre değilde Gold ve bronz prede iyi drop var diyorlar. dc pre şahsen artık almayacam hem pahalı hem işlevsiz Gold alırım daha hesaplı

Reis bence onlar mit ya yok exp preyle daha çok düşüyor golda daha iyi %80 dc flashla daha iyi falan bana pek inandırıcı gelmiyor. Herkes bir totem söylüyor

Monster Stone +75 levelden sonra fazla drop atıyor diye biliyorum.

Senior Member
    Dün bronzla 3 ms girdim birinden flame ring diğerinde amulet of magic power ve old elf ring aldım tek kutudan

Senior Member
    Bende şunu anlamıyorum ms de ve bazı kırma işlemlerinde DC pre çok işe yaramıyor diyorlar ozaman dc premium niye var ki, ben bu premium u birşeyler düşsün diye alıyorum oranın artılması lazım.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    SariaslanLegolas
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Race
    El-Morad
    Şöyle söyleyeyim kardeşim, 1 yıl olmadı, oyuna geri dönüp bir bakayım dedim, bronze premium aldım, level 40 civarlarında MS düştü girdim, oldu rol attı. Ya tamamen şans yada level-premium ile alakalı bir durum var.

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    Karus
    Monster stoneleri biriktirip 73 levelden sonra girmelisin bence. 73 level altına her zaman daha kötü drop attığını düşünüyorum ben.

Senior Member
    selam , ben magic bagda 10ve üzeri ms biriktimi girerim her zaman , 10 taneden 1-2 drop atar genelde, çok nadir 3-4 drop aldığımda olur

böyle düşük drop ihtimalinin olduğu durumda defalarca hiç drop atmaması da olası , düşük drop ihtimali varsa şans lazım atmadımı atmaz

Senior Member
    Biz buna ilahi adalet diyoruz.

Toplasan 100 tane MS yapmışımdır 3 kere old rol aldım. Çünkü gün boyu bir slotta ms gelsin ordan para kazanayım diye farm yapmıyorum. Bir zahmet az alın değil mi?

Page 1 of 2 12 LastLast