Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 45
    Senior Member Sven_'s Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Benim anlamadığım birşey var. Bu verilen sayıda yer alan kişiler nerede takılıyor? Bizim belli başlı gördüklerimiz hala yerlerinde duruyor, eksilen yok gibi birşey.

Junior Member
    Tek ip Tek pc hiç bir illegal program yok ve hesap blocke olmuş. Bana kanıt sunmalısınız sebebi ney durduk yere işte durduk yere gitti emeğimiz yazık günah 1 tane kanıt sunun, sunamassınız cünkü ben kendimden eminim oyun bi ton adam var koxp ama sucsuz ınsanlar arada kaynıyor anlamadım ticketlere cevap veren yok zaten.

Junior Member
    sriusta oynuyorum 24 saat once jr den sonra oyundan cıktım bugun akşam oyuna gireyim dedim hapise girmiş karakter bilgisayarımda macro prograımı bile yok mausenin macro özelliği var o mu problemdir acaba? hapis diye konuda açtım bi yardımcı olurmusunuz lütfen boşu boşuna pre aldık paramız gidiyor öğrenciyiz...

Junior Member
    Selam herkese iyi forumlar,
    5 gun once hesabım tpt'den ban yedi. dogru bir ban, kullanıyordum kabul ediyorum. Fakat sonrasına tpt'yi silip oyunu da silip tekrar yukleyerek hatta cccleaner ile pc'yi temizledikten sonra cok eski bi karakterimle oyuna girdim. 5 6 saat durduktan sonra cash alısverısı yaptım ve premıum ve genie aldım. aksamında o karakterim de bir anda dc oldu ve giriş ekranında tpt'den bannlandıgını gordum. bu durum hakkında bana yardımcı olabilecek veya bi bilgisi olan var mı ? tesekkurler simdiden.

Junior Member
    pedal nasıl olacak donanımsal

Junior Member
    ip ban olayı çok saçma turknet kullanıyorum geçen jr girecektim aynı ip bakası kullanıyor ee adam hile açsa olan banada olacak bu bence adaletli değil

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    Karus

Junior Member
    Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Fark etmiş olduğunuz gibi karakteriniz oyun içi Davranış Kurallarını ihlal etmeniz nedeniyle Disiplin Zindanına gönderilmiştir. Disiplin Zindanına gönderilen tüm oyuncular oyuna devam edebilmek için bu bölgeden ayrılmak zorundadır.

Lütfen sizi bu bölgeden çıkaracak olan görevi tamamlamak için aşağıdaki adımları gerçekleştiriniz:

1. Power Up Store’dan “Punishment Stick + Wing” eşyasını satın alın.
    *** Lütfen hapis görevini tamamlayıp hapisten çıkmadan Punishment Stick eşyanızı yok etmeyiniz, çöpe atmayınız.
    2. Satın almış olduğunuz “Punishment Stick + Wing”i [Warden] Kabal’a verip karşılığında Punishment Stick ve bir adet Dragon Wing Voucher alınız.
    3. İstenilen miktardaki canavarları Punishment Stick ile öldürün.
    4. Tekrar Warden Kabal ile konuşup bölgeden çıkış yapın.
    5. Discipline Dungeon görevini bitirdiğinizde Punishment Stick kaybolacaktır.
    6. The voucher’ı daha sonra [Vendor] Kayra’a iade edip kanadınızı alabilirsiniz.

Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için lütfen Davranış Kurallarını dikkate alınız.

Saygılarımızla,
    NTTGame Destek Ekibi
    BEN BUNU ANLAMADIM ÇARIM DURDUK YERE BANLANDI BANA GELEN MESAJ HİÇ AÇIK DEĞİL BİRİ BANA AÇIKLASIN

Junior Member
    Kİmseye argo bİŞey sÖylemedİm İllegal bİr program kullanmadim

Junior Member
    açılan tickete cevap olarak hemen bunu yaz kapat oluyor abi yazıktır günehtır emek veriyoruz uğraşıyoruz acilen çarımın incelemensini istiyorum oyun ıd:
    Last edited by SkCLucky; 05-20-2020 at 03:13 PM.