Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Ntt game ekibi haftasonu calişiyormu ?

Ticket attim fakat 3.gün e yaklaşiyoruz ve hala cevap yok herkes evinde ama hafta sonu calişilmiyormu yoksa?

#rti-201-75875

Senior Member enezx's Avatar
    Müşteri hizmetleri hafta sonu çalışmıyor, moderatör ve gm'ler var ama CR çalışıyor.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Sistemimizde yapılan incelemelerde "Macro" kullandığınız/bulundurduğunuz tespit edildiği için karakteriniz disiplin zindanına gönderilmiştir.

Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için Kullanıcı Sözleşmemize bağlı kalınız.

Saygılarımızla,
    NTTGame Destek Ekibi

Evet bir soru sormak isterim size.
    Macro Oyuncunun Pazarda Ne işine yarar ??

https://hizliresim.com/aUxQ7x
    https://hizliresim.com/G47Ofa

Senior Member enezx's Avatar
    Bilgisayarında bulunan oyunla alakalı bir illegal yazılım, sahte knight online sunucuları veya pazarda flood atmak için kullanılan makrolardan bulunuyor olabilir. Sana önerim hapisten çıkartmadan önce temiz bir format atıp temiz şekilde oyuna başlamak. Bilgisayarındaki bir şey yüzünden hapse girdiysen çıkarttıktan sonra tekrar radara girip hapse girebilirsin
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Junior Member
    kanka sorun orda zaten oyuna başlamadan once format attım bilgisayara soyulmasın char diye otp yaptım ikisinede benim zoruma giden konu bu zaten. Durum bu olunca sanki ntt 100tl ye ihtiyacı varmıs gibi bu parayı kazanmak icin sebepsiz yere hapise atıyor diye düşünüyorum.
    Char 1 kere daha hapise düştü formattan sonra parasını verdim cıkarttım ses cıkarmadım ama 1 ay icinde 2 kere hapise gidilmez ayıptır.
    hemde char pazar charıyken.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Destek ekibi gerekli cevabı vermiştir. Hesabınızı Disiplin Zindan'ı bölgesinden çıkardıktan sonra legal bir şekilde oynamaya devam edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Tags for this Thread