Page 8 of 13 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 124

Thread: Chaos Hk.

Senior Member
    Chaostaki Ice Counter skilinin tutma oranın charların ice rezisi ile alakası var mı yoksa herkese eşit mi?

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Tekrardan merhaba,

Öncelikle kanıtsız, elle tutulur bir yanı olmayan ve direkt olarak karalamaya yönelik sözler forum üzerinden uzaklaştırılmanıza neden olacaktır.

Lütfen konuyu amacından çıkartmadan görüş ve önerilerimizi bildirelim, ek bir gelişme olursa sizlerle paylaşıyor olacağız.

Quote Originally Posted by Psyduck0909 View Post
    Chaostaki Ice Counter skilinin tutma oranın charların ice rezisi ile alakası var mı yoksa herkese eşit mi?
    Herkese eşit.

Senior Member
    Chaosta isimler görünse video alma işi kolaylaşır
    Ben denk geldikçe video açıyorum ama hileciyi aradan secıp tek atmak zor oluyor en azından nickler gorunse

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Tekrardan merhaba,

Öncelikle kanıtsız, elle tutulur bir yanı olmayan ve direkt olarak karalamaya yönelik sözler forum üzerinden uzaklaştırılmanıza neden olacaktır.

Lütfen konuyu amacından çıkartmadan görüş ve önerilerimizi bildirelim, ek bir gelişme olursa sizlerle paylaşıyor olacağız.

Herkese eşit.
    Kanıt istersen altar 1 ve 3 de bir kaosa gir. Bak bakalım karşına kaç tane uçan kaçan adam gelecek. Asılsız olan senin yazdıkların oldu.

Daha önceki yorumlarım da silinmiş ve düzenlenmişti. Bunuda düzenlemişsin. Ben senin yerine sildim.

Uzaklaştırabilirsiniz. Havuz medyasından bir farkınız kalmadığını böylece kanıtlarsınız.Zaten siz çözüm üretmek yerine anca böyle işte yapın bir şeyler..

Adamlar koxpla hile yapıp milletin hakkını yemiş nolacak ki.
    Herkes Kahraman Olabilir ama Herkes Kahraman Olamaz!

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Tekrardan merhaba,

Herkese eşit.
    Bu Gün akşam 19.00 da ki chaosa sizide bekliyorum sirisu 1 de girin bakalım her yer k0xper kaynıyor olmadı benim cr kısmına girin reportladığım k0xpları görün...başka söze gerek kalmaz

Bitmeyen pislik çukurudur chaos koxperleri. Aylardır aynı ID ler ile chaoslarımızı mahvetmekten bıkmadılar. İnsanların haklarını gasp etmekten bıkmadılar. Bu pisliklere ban atılmamasının arkasında sağlam bir destek olduğu şüphe götürmez bir gerçektir!

Kesin bir şey var. Oyunda ki her şeye el atılıp da şu pisliğe el atılmamasının başka ne tür bir açıklaması olabilir?

Akşam 7 chaosundan çıktım. Altar 1 sunucusunda girdim. Abartısız söylüyorum tam 6 tane koxper vardı. Evet 6!!!

Öğle 12 chaosunda koxp kullanan şahıs ismi tamamen aynı, sadece son harfi ''b'' yerine ''c'' Rahat adam ban atılmadığını bildiği için. Ve takip ettim adamı Maradonda. Yanına yakın isimlere sahip 4 tane char daha geldi. %99 trade atıp kutuları verdi. 1 char'da topladı ve 1 dakika içerisinde çıktı.

Odaları gezip ban atmayan kokuşmuş bir sistem. Ellerinde güç olup da kullanmayan aciz bir yapı.

Hayvanlar öldükten sonra leş olur ya. İşte bu chaos da ban atılmama olayı tam olarak budur. LEŞ

İşin Dini boyutuda var ''Hak yenme'' durumu var zaman ayırıp bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu gasp ediliyor ve işin acı tarafı göz yumuluyor. Benim hakkımı yiyen herkese tepeden tırnağa haram ediyorum.

Junior Member
    Cidden aklım almıyor koskoca yayıncı veya yapımcı firma nasıl olabiliyor da senelerdir chaos etkinliğinde ki illegaliteyi bitirebilecek bir çözüm üret(e) miyorlar gerçekten ilginç bir durum ben inanıyorum ki bunun çözümü bu kadar zor olmamalı

Sadece caos vakti oyuna giren kxp kullanan ve legal combo mode açıp güzel güzel kutusunu kasıyorlar.
    Kaldırın birader madem ilgilenmiyorsunuz bu tiplere de kazanç sağlamayın.

Bak mesela halen yorumlarımı siliyorlar.
    Gm caos vakti oyuna giriyor 1 kişiye ban atıp çıkıyor.
    Caosta o anda 4-5 kxper ile mücadele ediyoruz adamlar GM'den korkup kapatmıyor bile o derece yani bizde iyi bari ya banlayacak girdi sonunda diyoruz banlamadan çıkıp gidiyor.
    Yahu bana açıklama borçlusunuz neden ???
    SEBEP SÖYLEYİN SEBEP ?
    CAOS VAKTİ OYUNA GİRİYORSUN 1 TANE GÖSTERMELİK BAN ATIP ÇIKIYORSUN BU ADAMLAR NEDEN BANLANMIYOR AYNI NİCKLİ ADAM 5 GÜNDÜR CAOSTA FIRTINA ESTİRİYOR 100 KİLL ALIYOR.
    Gelmiş yorumalrımı siliyorsunuz şaka gbii ya.

Tags for this Thread