Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 124

Thread: Chaos Hk.

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    kaos macrosu programı olana güzel. utc de macro su olan girer zonbi etkinliği kxper dolu . alışın artık düzelmedi şimdiye kadar .bari sizde alışın söylenmeyin. böyle kabullenin. değişse idi zaten bu zamana kadar bişeyler değişirdi .! hiç olmazsa jr ve bdw ye girmiyorlar

Senior Member HeartIesMode's Avatar
    Nickname
    Devil
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Felis
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    Ben de aynısını merak ettim. Nasıl Chaos'ta birinin aynı kişi olduğunu görebiliyosunuz siz?
    1-Kişi gelir tek atar ks gitme şansın yok alttan ismini görürsün
    2-Kişi seni 1 kez z ye alıp kestiginde mausla bir yere tıklamadıkca z de kalır yani sadece r ye basması üstüne koşması için yeterli buda yerini belli eder kişi w+a+s+d ile yön verip tek atmayı alarak seni tüm chaos tekleyebilir
    3-Başka soru varsa gönder babayigit.

not: 2 madde donanımsal olarak eski ve oyun efektleri kısık pc lerde olmaz.
    Last edited by HeartIesMode; 06-27-2020 at 03:00 PM. Reason: extra info for newbies

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by HeartIesMode View Post
    1-Kişi gelir tek atar ks gitme şansın yok alttan ismini görürsün
    2-Kişi seni 1 kez z ye alıp kestiginde mausla bir yere tıklamadıkca z de kalır yani sadece r ye basması üstüne koşması için yeterli buda yerini belli eder kişi w+a+s+d ile yön verip tek atmayı alarak seni tüm chaos tekleyebilir
    3-Başka soru varsa gönder babayigit.

not: 2 madde donanımsal olarak eski ve oyun efektleri kısık pc lerde olmaz.
    Bir kişi onlarca hatta bazı sunucularda yüzlerce kişinin tıklayıp 18'erli rastgele dağıtıldığı Chaos'ta senin olduğun Chaos'a denk geliyor. Daha sonra sebebini anlamadığım şekilde sana o kadar sinir oluyor ki 20 dakika boyunca kendi alacağı ödülü umursamayıp seni Z'den bırakmıyor sen öldükçe de yine Killing Blade arayıp onu bulup yine gelip sadece sende kullanıyor ve buna sürekli mi denk geliyorsun?

Senior Member
    Kapatın su chaosu artık adamlar tek çar desen gunluk 3 blue alıolar 3.x10 =30m kafadan alıyolar inanıyorumki keyif alan kimse yoktu chaostan alıyorum diyen ya hilecidir yada macrocudur legal olupta 80kılı nasıl alcaklar çok merak ediyorum.Artık biri şu hileye dur desin eskisi gibi fixlenme olayları bitti dandik bi xcode ile olacak iş değil artık düzgün bi şirketle anlaşın 18 veledler bile oyunu rahatca ddos saldırısı yapabiliyor gün gelecek adım gibi eminim oyunun içinden geçcekler ve sizde artık oyunu toplarlayamayacaksınız.Boşuna dememişler yeniliklere kapalı olan herşey yok olmaya mahkumdur...Anlayana

Member
    Infractions
    0/1 (10)
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Selam arkadaşlar,

Öncelikle, yorumum neden silindi veya düzenlendi diyecek arkadaşlar olursa lütfen forum kurallarına bir göz atsın. Bunun haricinde, konunun amacından sapmaması adına ikili tartışmalara girmeden yorum ve öneri yapabileceğinize inanıyorum.

Bu konu hakkındaki şahsi yorumuma gelecek olursak,

Benim için en önemli olan, önce haritanın eski haline getirilmesi veya yeniden tasarlanmasıdır.

Kimi oyuncular belli kriterlere sahip olan oyuncuların girişine onay verilmesine talep ediyor fakat bence bu etkinliğe şimdiki gibi herkes girebilmeli fakat ödül sistemin değişmesi gerektiğini de düşünüyorum. Non trade olmasından ziyade mevcut seviyeye bağlı eşyalar verilmesi gerektiği kanaatindeyim. Örnek verecek olursak,

1 - 39 seviye arası abyss gem

39 - 59 arası kırmızı kutu

59 - 69 arası yeşil

69 - 83 arası mavi

Rebirth olan oyuncular içinse ek bir materyal geliştirilerek (FT sonunda elde edilen coin benzeri bir materyal) 5 adet olduğunda rastgele kutu atması güzel olurdu.
    sizce bu zamana kadar yapilan forum konularinda hangisi işlem gördü bir söylermisiniz bana göre hiç bir madde veya uygulama oyun ici uygulanmadi yapilmadi.Yani kısa zamanda şahsi görüşümce oyun oyuncu kaybederken daha degişik şeyler gelmeli

...

**Bu şekilde yazdıklarımı editleyerek, amacının dışına çıkarmış oldun. Her DİKTATÖR yönetim gibi doğru yeri ve kişilerin eleştirilmesinden gayette memnuniyetsizsiniz. Tıpkı X ülkesinde ki belli başlı medya kuruluşlarının A olayını oynamalarla Z göstermesi gibi. İstersen komple sil. Hatta kaldır yorumumu gitsin. Sizi gidi DİKTATÖRLER sizii**
    Last edited by delibey0; 07-28-2020 at 09:44 AM.
    Herkes Kahraman Olabilir ama Herkes Kahraman Olamaz!

Siz chaos vakti odaları gezip adamları tek tek banlamayana kadar her gün buraya bir yorum bırakacağım!!
    Last edited by SkCLucky; 08-01-2020 at 09:59 AM.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Ares_ DeathMachines
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Arkadas bu kaosa girenleri banlasalar kopx ten çok pre chas çeken esasas tl ile dizili çarlar etkilenecek onuda yoneyim istemiyor hazir musteri diyor ohh para gelsin yeter bunlara kopx falan birakin esasas milyarlik çarla macro pedal açan haysiyetsizler war onlara bisey yapamiyorlar siz onu dusunun

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    CHAOS etkinlikleri sırasında bir yetkili oyunda olsa bu tür olayların önüne geçilebilir.

Altar Chaos Ranka girip bakın. Bugün ayın 11. günü. Aynı ID ler 11 gün geçmesine rağmen ban yemedi!
    Günde 3 chaos var toplamda 60 dakika. 60 dakika odaları gezemeyen bir ekip var. 60 dakika mesai yapmayan bir ekip bu! İşlerini 10 numara yapan bir ekip. Yöneticiniz olsam çoktan üstün başarı belgelerinizi vermiştim.
    Bu ekibi coxperlere en güzel desteği, odaları gezip ban atmayarak verdiği için coxperler eminim ki minnet içerisindedir. Ne de olsa ekmeklerine yağ değil kaymak sürüyorlar...
    Takdir edilecek iş yapıldığında takdir etmesini biliriz. Ama bu alanda sınıfta kaldınız.

Tags for this Thread