Page 10 of 13 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 124

Thread: Chaos Hk.

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Ne yani hile kullananlar rüşvet veriyorlar ve ban yemiyorlar öyle mi? Yapmayın lütfen bu tutumunuzdan vazgeçin. Bu tarz ithamlar hoş olmuyor. Siz hile kullandığını düşündüğünüz kişileri forum cr'ye kanıtlarla yada anlık discord hile bildirim kanalımız üzerinden bildiriniz bu yeterli olacaktır.

Malesef yeterli olmuyor. 18. dakikaya kadar çaba sarf edip en iyi ödüle almak üzereyken koxp kullanan oyuncu senden daha üst sıralarda bitirince o adamı reportlamanın bi anlamı yok çünkü o adam başka bir hesap açıp başka bir chaos etkinliğinde tekrar karşıma çıkacak.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Benim önerim şu mavi kutu kazanmak yerine 1st place token 2nd place token 3rd place token olsun her biri bir kutuya denk gelsin(mavi,yeşil,kırmızı) ve bunlar ''SADECE 10 ADET OLDUĞUNDA'' alınabilisin şöyle ki; 10 adet direkt npcden alınabilsin böylece geçen ZAMAN sayesinde koxperlar 4-5 gün içinde kesin banlanır ve alamayacakları kutularla hiçbir şey yapamazlar..

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Benim önerim şu mavi kutu kazanmak yerine 1st place token 2nd place token 3rd place token olsun her biri bir kutuya denk gelsin(mavi,yeşil,kırmızı) ve bunlar ''SADECE 10 ADET OLDUĞUNDA'' alınabilisin şöyle ki; 10 adet direkt npcden alınabilsin böylece geçen ZAMAN sayesinde koxperlar 4-5 gün içinde kesin banlanır ve alamayacakları kutularla hiçbir şey yapamazlar..
    Aslında oldukça mantıklı, beğendim bu öneriyi.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member WoLFapaK's Avatar
    Özlemişim koltuğu

https://hizliresim.com/RK2UXr

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Sayın Khenarth Patheoz Eryudes Perastis Beyler

Chaos etkinliği günde 3 4 kez koxperlere mavi kutu etkinliğine dönüştü
    Video alayım çekeyim diyorum 20 kişi giriyorsa 16 sı koxper hangi birini video alayım hangi birini cr atayım yada etkinliği nasıl sürdüreyim bilemedim.

Oyunda chaosta can potunun bile bir süresi var adam sanki ibex basıyor.ben ona 1 kez vurana kadar 4 kez skill damage yiyorum.

Karşımdaki adam ölümsüzlük iksiri içmiş sanki.

Bu işin olay boyutu.

Sizlerden rica ediyorum Chaostaki ödülleri sadece kırmızı kutu ile sınırlandırın. Hergün koxperler bedavadan koxp açarak mavi kutu elde ediyor.

Lütfen artık herkes bu konuda şikayetçi MGAME ile bu durumu görüşebilirsiniz. Adamın can yüzde 10 3 k lık flame skil atıyorum inanmazsınız ölmüyor geliyor beni canım yüzde 80 ken kesiyor.

Lütfen kanıt delil video cr den öte bizede hak verin hangi birini videoya alalım ? Oyunu chaosu nasıl oynayalım ?

Lütfen artık bir çözüm bulun.

Saygılarımla İyi Çalışmalar Dilerim.

@khenart @patheoz @eryudes @perastis @scorp_lion

Senior Member
    artık şikayetlerimi fikirlerimi ifade etmekten yazmaktan yoruldum arkadaş şu chaos etkinligin de 5-10k np sınırı yada +80 lwl sınırı gelsin artık ya gözünüzü seveyim bıktım 5 aydır chaos girmıyordum şimdi girmeye başladım bügün yine aynı koxper dolu bi güncelleme bu kadar mı zor ya 5-10k np sınırı yada 80 lwl sınırı getirin artık chaosa yada başka bir şeyler

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    bizim serverda aylık sıralamada koxper var 1 tane ilk 5 de

Altar 2 de girelim koxp ile karşılaşmayalım diye premium alıyoruz etkinlik saatinde 30 dk önce tıklamalıyız ki sıra gelsin girelim. Bazı durumlarda sıra gelmeyince 1 ve 3. serverlarda giriyorum sıralama almış başını gitmiş doğduğum an yemediğim skill kalmıyor hak etmeyen insanlar. Bir çok chaosta sıralama yapan biriyim yinede artık baş edemez duruma geldim. Paraysa eğer para yatırıyoruz hizmet sunulmuyor. Farm yapalım diyoruz genie altı macrodan para kasamıyoruz. Elimizde iyi kötü bir kaç eventtan elde ettiğimiz gelir kalmış ona da bu koxp sarmalında yenik düşüyoruz. Almış başını gitmiş bu kara düzende sevdiğimiz oyunu bize zehir etmeye ne kadar daha devam edeceksiniz acaba? Lütfen bu postu silmeyin ve sesimize kulak verin. Her chaos'ta ben video alıp size atacaksam ben o chaosu otomatikmen kaybetmiş olurum. Bu oyuncunun görevi değil. Yozlaşmış bu sistemde biraz daha aktif olarak buna bir çözüm bulun ve önüne geçin artık lütfen. Chaostan zevk alarak oynayan bir sürü insan var uzun süredir oynayan biriyim ve bir sürü çözüm öneren insan oldu. Biraz oyuncunuza, size ekmek kazandıran insanlara saygınız olsun ve çözün bu işi. Bugün olmaz belki ama elbet bir gün saygın kitlenizi kaybedersiniz bu şekilde

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    edit. pişman oldum harbiden sınır şart. ama tek charın her kaosa girebilmesi şartıyla. yoksa uğraşılmaz yan charları kasmayla.
    Last edited by freusty07; 12-06-2020 at 09:03 AM.

Senior Member
    Arkadaşlar gerçekten kendinizi geliştirmek yeirne ağlamayı tercih ediyorsunuz.Elimle 2 yıldır chaoslardan mavi alarak emeğimle karakterimi geliştiriyorum.Bu oyuncularıda düşünecek kadar geniş bakabilseniz keşke.Aa hile var etkinliği kapatalım.%99unuz böyle bi tane düzgün düşünen insan yokmu aranızda gerçekten?Bi kişide hileyi bitirmek yada etkisiz hale getirmek üzerine bi öneri sunmamış üzücü.

Tags for this Thread