Page 1 of 13 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 124

Thread: Chaos Hk.

Chaos Hk.

Selamınaleyküm, hayırlı ramazanlar. Başlıktan da belli olduğu gibi, 16 senelik oyuncuyum, usko öncesinide bilirim. Ama nedense 6-7 yıldır bu chaosta ki hilecilere bir çözüm üretilemedi. Bu eventin kapatılmasını haklı bulurum, chaosların her birinde, hileden arındırmak için hazır gmler yoksa, bence hiç kullanılmaması daha iyidir chaos eventinin.
    Last edited by SkCLucky; 06-11-2020 at 06:59 PM.

Senior Member enezx's Avatar
    Event neden kapatılsın en zevkli event chaos.
    Koxperlara önlem alınması için ödül sisteminde değişikliğe gidilebilir
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

En zevkli eventmi ? aşsdalksdaskşl Ben hiç zevk alamıyorum koxperler yüzünden. Bu kişisel bi durumda değil, 3 skill aynı anda vurup 10 metre uzaktan vurana bişey yapamıyorsun. Hepsi koxperse hiç bişey. O yüzden bu event tamamen kapatılsın. Hepsinde aktif gm olmayacaksa, anında hileye müdahale edecek, tamamen hilecilerin önünü açmaktan başka bişey olmaz bu. o yüzden ilgi !

Banned
    1 lvl de girilen etkinlik koxp olması gayet normal.

lvl,np,görev vs gibi kısıtlamalar getirilerek koxper ceza aldıktan sonra hızlıca gelişleri önlenirse bu oyunda koxp diye bir şey kalmaz.

Şuanki sistem ceza alan hızlıca exp kasıyor düşük seviye farmla hemen masrafını çıkartıp legal oyuncuya kan kusturuyor.

Senior Member EraJacque16's Avatar
    sadece kille dayalı skor sistemi var k/d veya k-d şeklinde skor yapılsa içerde daha kaliteli bir oyun oluşur. ben de girer oynardım ama bu haliyle çöp.
    consume & adapt

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    Kaldırmak çözüm değil ki.
    xD

Senior Member
    Bugün bizzat şahit oldum adamı kesiyordum etrafımızda hiçkimse yoktu, adam birden olduğu yerde respawn olup görünmez oldu ve bana vurmaya devam etti. Etrafımıza özellikle baktım hiçkimse yoktu ve adam kesti beni görünmez olarak. Alttan baktım adına, event bitince de baktım adam 1. olmuştu. Yazık ne diyim ki. Bence isimlerin görünüyor olması lazım chaosta, böylelikle videolarda kim ne yapıyor net gözükür.

Kırmızı kutu alanlar forumda aglama duvarı oluşturuyor

Junior Member
    Bence de sadece kill e dayalı olmamalı.
    Belli sınırlamalar getirilmeli.
    Örneğin level sınırı, görev sınırı yada daha farklı şeyler, ki hileciler banlandığında hemen tekrar buraya giremeyecek zorluğu olsun. Uğraşacağına değmesin yani...

Kill / Death algoritmasına dayalı yada vurulan damage hasar çokluğu sayısı vs. yani komplike birşey getirilebilir. Adam iyi oynuyordur ancak her seferinde son vuruştan kaçırıyordur buda çok sinir bozucu birşey. Yada adam sürkeli son vuruşlarla 1. oluyordur ama çok ölüyordur buda insanları iyi ks ci olmaya yönlendiriyor
    Bilemiyorum daha farklı şeyler geliştirilebilir ama tek bildiğim bu haliyle çok vasat olduğudur.

Senior Member Sneaky__34's Avatar
    Chaos , Knight Online tarihinin en iyi etkinliklerindendir ancak kosperlerin istilası altında.Yapılması gerekeni Mgame bilmesine rağmen herhangi bir işlemde bulunmuyor.Mantık olarak bakıldığında 1 Lv charın chaosa girmemesi gerekiyor çünkü ; 1 Lv char demek oyuna yeni başlamış bir oyuncu demek.En azından +59 ve bir kaç K np şartı olsa chaos çok çok daha iyi olur.
    Bazı arkadaşlar ödüllerin değişmesi gerektiğini düşünüyor.Yani arkadaşlar her chaosun ilk 4 ü kosperler oluşturmuyor.Legal olarak ilk 4 e girmeyi başaran bir çok oyuncu var.Oynayamadığınız bir etkinlik için kapatılsın ödül değiştirilsin diyorsunuz.Bu düşünce hiç doğru değil.Eğer chaosa lv ve np sınırı gelirse ödüller x2 olması gerekir.Çünkü ;Şu hali ile chaos oldukça zor.Eskiden duvar ve lr nova vardı taktik yapabiliyordunuz ancak şuanda vuran vurana oldukça zorlaştı.
    Son olarak chaos etkinliğinde DC probleminin önüne geçmek için chaos charlarının R effektinde yavaşlatmaya gidildi ve hiç hoş olmadı.Char R vuruyor ancak görsel olarak göremiyorsunuz bu durum benim gibi R effekti ile kombo yapan chaos oyuncularına büyük zarar verdi.O kadar konu açtık ancak hiç bir olumlu sonuç alamadık.Lütfen chaos charlarının R görsel effekt bugu düzeltilsin.

Tags for this Thread