Page 11 of 13 FirstFirst ... 910111213 LastLast
Results 101 to 110 of 124

Thread: Chaos Hk.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    koxpa biraz olsun önlem alınmış zannedersem. bugünkü chaosta oyun başlar başlamaz koxp olduğu 10 km öteden belli bi eleman vardı. 20 metre mesafeden vuruyodu sürekli. oyuna 18 kişi başladık oyun bittiğinde 13 kişi kalmıştı. bu eleman da ortada yoktu. hileler oyun sırasında banlanıyor ya da oyundan atılıyor sanırım yahut kendileri çıktılar bilemedim. umarım önlem alınmıştır ve bu yüzden yok olmuşlardır.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by freusty07 View Post
    koxpa biraz olsun önlem alınmış zannedersem. bugünkü chaosta oyun başlar başlamaz koxp olduğu 10 km öteden belli bi eleman vardı. 20 metre mesafeden vuruyodu sürekli. oyuna 18 kişi başladık oyun bittiğinde 13 kişi kalmıştı. bu eleman da ortada yoktu. hileler oyun sırasında banlanıyor ya da oyundan atılıyor sanırım yahut kendileri çıktılar bilemedim. umarım önlem alınmıştır ve bu yüzden yok olmuşlardır.
    o adamlar diğerlerinin içinden geçemediği için seri rr yapınca dc yiyor. işini blen koxper belli bir mesafede kalır uzaktan kalabalığa vurur sürekli. göze batmaz bu şekilde.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    " Chaos'ta Sürekli Koşarak Döne Döne Vuranlar Hakkında "

1 gram warrior oynamış, kombosunu bilen adam warrior kombonun döne döne yapılmadığı etrafta koşarak birilerini kesmenin zor olduğunu bilir. r vuramazsın ama bu chaoslarda bakıyorsun herkes döne döne oynuyor. ortada fight var mutlaka 2-3 kişi etrafta dönerek sabit durmadan adam kesiyor. bu nasıl oluyor? çünkü ayarladıkları macro onlar hareket halindeyken de skill ve R vurduğu için sabit durarak kombo yapmalarına gerek kalmıyor haliyle fightın dışında kalıp içerde sabit durmayıp en az ölümle en çok kill i topluyorlar(bununla alakalı çekilen video da buldum youtube da yetkililer isterse linkini de atarım özelden kendileri görürler, adamlar diğerlerine de yardım ediyor nasıl yapacakları hakkında). her gün şu chaoslara gm ler girse her kaosta en az 5-6 kişi ban yer rahat.

önerim şu. kaoslar 70 lvl üstü olarak açılsın ve kaosa girme hakkı tek chara tanımlansın. günde 3 kaos var üçüne de aynı char ile giriş yapabilsin. böylelikle kaoslarda izlemeniz gereken oyuncu sayısı 1000 den 50 ye düşer oranlarsak. 70 lvl üstü olup kaoslarda hala illegal ile kutu toplama derdinde olanlar da charlarına veda eder illa yakalandıklarında. bıktık artık sürekli wh ile milletin içinden geçerek döne döne adam kesenlerden, tam adamı kesecekken aniden hız kazanıp(sh) uzaklaşanlardan, 1 saniye içinde canını 4k ya indirenlerden. bu düzen böyle yürümez. şu oyunu tertemiz oynamaya çalışan kitleyi artık önemseyin ve ona göre aksiyon alın. unutmayın, bu oyun gerçekten eliyle mücadele veren birileri olduğu için hala kaliteli bi şekilde ilerleme çabasında. aksi halde 2005-6 yıllarına dönülür ve shardlarla md lerle ok atıldığı zamanları yaşar herkes. hileden geçilmez hiç bi yer. birisi oturuyor günde 20m kasmak için 10 saat pc başında uğraşıyor, diğeri koxpu macroyu ayarlayıp sadece günlük kaos etkinliklerine charını sokup diğer adamın 10 saatte kastığını kasıyor. böyle saçmalık olmaz. acilen lvl sınırının min 70 olarak belirlenip kaosların da izlenmesi gerekiyor. hadi izlenmeyi de geçtim, eğer 70 sınırı gelirse en azından kaosa giren sayı azalacağı için insanlar video kaydı almaya başlayıp report da edebilir. şu anki düzende on bintane farklı farklı tip var hangi birini tutup reportlamakla uğraşacaksın kimse yetişemez biri bitse yenisini getirir adam ama level sınırı gelirse sayı 10k dan 500 e düşer oranlarsak. bunların takibi, işlem yapılması da herkes için kolaylaşır. artık oyuncuları dinleyin lütfen, bıktık bu illegal oynayanlarla mücadele etmekten yazıktır. özetle, 70 lvl alt sınır getirip tek charla 3 kaosa girebilmeyi sağlamanızı istiyoruz. yoksa bu fır fır dönerek milletin içinden geçip adamlar keserek asla yakalanmayarak oynayanlarla uğraşamaz eliyle oynayan adam. adil bir oyun için çabalanması gerekiyor artık.

ses çıkaran yok çünkü doğru dürüst herhalde çoğu kişi macroyla hileyle girdiği için ses etmiyor bu meselelere. artık insanların isyan edip legal oynayan oyuncuların hakkının verilmesi gerektiğini söylemesi gerekiyor. elimde x7 mouse var bi tane macro tuş ataması yok üzerinde uzun süre bozulmasın elimde sağlam mouse bulunsun diye satın aldım onu kullanıyorum yazılımı bile bilgisayarda aktif değil. artık topyekün bi savaş verilmesi gerekiyor. cz sinden farmına, chaosuna dek her yerine. koca koca milyon dolarlık şirketler kıytırık bi macroya koxpa çözüm bulamıyor mu gerçekten yoksa bulmak mı istemiyorlar gelir kaybı olur endişesiyle ben anlamıyorum. 20 yıl olacak neredeyse bu oyun çıkalı hala aynı sorunlar mevcut. şaka gibi arkadaş. geçen biriyle konuşuyorum twitchte, adam proxy arıyormuş. niye diyorum. pazara char sokacam hileyle onda kullanıyorum diyor tek pc de 30-40 char sokuyor adamlar pazara. millet eliyle 3 kuruşu kovalarken diğeri hile hurdayla günlük 500-1k kaldırıyor oyundan. ses çıkaran yok, engelleyebilen yok. bu ne böyle arkadaş.

edit. Vega'da PfizerUsher nickli bi adam koxper ın önde gideni 92 kill ile 1. bitirdi oyunu millete 10 km öteden skill vuruyor yine vs anında canın birden 4k kalıyor saniyede 3-4 hit atıyor adam r si skill i vs. bu adam mavi kutusunu kaptı alt f4 ünü bastı gitti
    Last edited by freusty07; 12-06-2020 at 04:36 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    yine bir kaos yine bir döne döne herkesi kesme, tam ölecekken kalabalığın içinden yarıp uzaklaşma(wh) vakası. legal oynayanların kaos kazanmaması için elinden geleni yapıyor mgame, bravo. sakın kısıtlama getirmeyin tüm koxperlar hileler rahat rahat girebilsin makrolarla vs oynasınlar. aman 70 lvl sınırı falan koyarsınız da sistem biraz düzelir gerçekten elle oynayanlar çoğalır, aman yapmayın.

1 Levelde girilmemesi lazm +75 +80 olması gerekli ki herkez koxp kullanmasın bence cünki siriusta giriyorm her giridmgde en az 3 tane koxper var macroyu gectim resmen koxper lütfen +75 80 bi sınır gelsin

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ve yine bir chaos yine bir koxper vakası daha. NEDENSE oyunda koxp olduğunu anladığınız kişi hep oyun sonunda ilk 4 te oluyor. hatta genelde birinci. NEDEN?

çünkü adam alenen belli ediyor koxperlığını.

adam biriyle vs atıyor canı yarıda kalmış. vs attığını kesiyorum full canla adama dönüyorum ( adam yarı canda bakın ). can barıma bi bakıyorum 5k canım kalmış saniyesinde. 1 saniye içinde oluyor bu. ardından adam beni de kesip gidiyor. fire skillinin animasyonu 1 saniye neredeyse sen napıyorsun da 1 saniyede 5k canımı indiriyorsun?

oyunlara video kaydı açarak girmediğim için(pc kasıyor) buraya son kaosun görüntüsünü koyuyorum. bu 1. olan adamı chaoslarınızda görürseniz geçmiş olsun.
    Last edited by DonJose; 12-12-2020 at 10:03 PM. Reason: link /nick paylaşımı

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    yine bir chaos yine döne döne atak yapan milletin içinde koşarken atağı sürdüren adamlar vakası. 18 kişiyle başlayan chaos 14 kişiyle tamamlandı. NEDEN ACABA?

yoksa DC mi oldular macro yüzünden tam beceremeyenler. kalanları zaten aldı başını gitti fır fır her yere dönerek milleti kesmeye devam ediyorlardı. bu oyunda macrocuları dc etmek yerine ban atmak ne zaman gelecek acaba? gerçi oyun dosyaları clientside tarafında yani editlenebilir olan oyun için çok şey bekliyor gibiyim ben de. 20 senedir oyunu serverside tarafında oynatmayan, dosyaların editlenerek oyuna bağlanılmasına izin veren sistem için hayal görünüyor bu tip arzular. şu gm ler tek bir chaosa girse en az 5 kişi banlar makrodan, koxptan ama yok, yapılmıyor. önlem de almıyorlar. 70 lvl sınır getirin diye dil döküyoruz kimsenin umrunda bile değil. ne denir ki.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    yine chaos yine sinir krizi :S
    Last edited by NightOwl; 12-25-2020 at 11:51 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Yılbaşı yayınında bu konudan biraz bahsedilmişti, yapımcıdan sürenin düşürülmesi talebinde bulunabileceklerini belirttiler. Hatta 15 - 10 dakika süreleri oylandı ve çoğunluk 10 dakika olmasından yana. Umarım bunun yanında ek güncelleme görebiliriz.

Ek güncelleme derken, en basitinden seviyeye göre odaların ayrılması.

Member Cimex's Avatar
    Server
    KO -> Sirius
    Yapımcı firmaya konunun taşınıp süresinin kısaltılması talebi? TPT ile emek hırsızlığı yapanların vaktini daha az alalım diye düşünülüyor galiba.Teşekkürler.

Forum Kuralları İçin Tıklayınız;
    Forum Kuralları

Hile Bildirimleriniz İçin Cheat Report Bölümünü Kullanınız ;
    Cheat Report

Ban Politikasına Gitmek İçin Aşağıdaki Butona Tıklayınız ;
    Ban Politikası

Bilet(Ticket) Oluşturmak İçin Aşağıdaki Rehbere Tıklayınız;
    Destek Oluşturma Rehberi

Pus Eşyaları ve Özellikleri İçin Butona Tıklayınız;
    Pus Eşyaları

Tags for this Thread